19/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Volume doprava – Zahraje nám Rio Ferdinand

Rio s sebou nosí hudbu stále u sebe a redaktoři, kteří mají na starost speciální rubriku oficiální stránky manutd.com United Undercovered se jej zeptali, jaké songy jsou na jeho osobním playlistu v tuto chvíli.

 

Rio Ferdinand má velice rád hudbu a prakticky bez ní nemůže žít. V kabině United je jedním z hlavních DJů společně s Patrice Evrou. Avšak každý má svůj hudební vkus a někdo má k jeho výběrům velké výhrady jako třeba Danny Welbeck či Ashley Young, kteří by uvítali rychlejší a energičtější muziku. Jeho brazilští spoluhráči, tedy Anderson a dvojčata da Silvovi si zase s oblibou poslechnout sambu nebo latinskou fiestu, jiní mají zase raději rock či metal než-li moderní pop.

 

Z tohoto důvodu se musí Rio zavděčit všem a svůj playlist sestavovat pečlivě a citlivě. Zkušený stoper United s sebou nosí hudbu všude, kam přijde, a skoro se až zdá, že by bez ní nemohl být. A na čem ujíždí Ferdinand právě teď?

 

Pro někoho to zcela jistě nebude jeho šálek kávy, avšak posuďte sami, jaký má Rio Ferdinanda hudební vkus, a jaké kapely či hudební umělci, jsou jeho nejoblíbenějšími.

 

Příprava před zápasem – Pravděpodobně skupina s názvem Beat Corporation, pocházející z Manchesteru. Hrají hlavně hodně house music. Anebo vsázím na Jay-Z.

 

Při řízení auta – Právě teď je to Miguel. Nedávno mu vyšlo nové album, které se jmenuje Kaleidoscope Dream.

 

Relaxace – Jednoznačně Maxwell

 

Když se chystáš večer někam vyrazit – Píseň „Fools Gols“ od The Stone Roses – To si opravdu rád poslechnu před tím, než večer někam zajdu.

 

Něco pro děti, aby byly veselé a šťastné – Lil Wayne nebo Michael Jackson, tihle dva se postarají o jejich zábavu.

 

A nakonec nám řekni, jaký song máš ze všech úplně nejraději?

Oh, tak to nepůjde. Nemůžu vybrat jeden. Chlapa, co má rád muziku se přece nemůžete zeptat, jaká skladba je jeho nejoblíbenější! Musí to být více písní a ne jen jedna, je toho totiž strašně moc.

Můj top poslechový výběr by vypadal asi takhle:

Jay-Z – Manga Carta Holy Grail (celé album), píseň Off On It od The Beat Corporation, Miguel – Kaleidoscope Dream (celé album) a celé album od skupiny The Stone Roses, které nese stejný název, tedy The Stone Roses.

 

zdroj: manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!