05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Jak si vedli naši hráči v reprezentačních dresech? (část II.)

Jak Javier Hernández s Mexikem, tak i Antonio Valencia s Ekvádorem udělali v kvalifikaci důležité kroky a přiblížili se tak Mistrovství světa.

Ať už byly šance Mexika na postup jakkoliv malé, po včerejšku může tým Javiera Hernándeze opět doufat v účast na světovém šampionátu. Naděje jim zajistila výhra 2:1, kterou zařídil svým gólem v osmašedesáté minutě Raul Jimenez, jež se na hřiště dostal o pouhé dvě minuty dříve.

 

Zkrátka nevyšel ani Javier Hernández, jež asistoval u prvního gólu Mexičanů, který vstřelil Oribe Peralta. Chicharito měl nicméně velkou šanci vstřelit na začátku druhé půle gól, to když byl ve vápně faulován jeho spoluhráč Javier Aquino. Hernández však pokutový kop namířil přímo doprostřed branky a tuto střelu brankář Panamy Penedo zneškodnil.

 

Panama pak deset minut před koncem utkání šokovala celý Azteca Stadium, když dokázala srovnat. Poté však, jak už bylo řečeno, zachránil naděje Mexičanů Jimenez. Mexiko je nyní na čtvrté příčce ve skupině CONCACAF, což jim zajišťuje baráž.

 

Antonio Valencia se stal klíčovým hráčem Ekvádoru v zápase proti semifinalistům Mistrovství světa z roku 2010 Uruguayi. Křídelník Rudých ďáblů asistoval u jediného gólu zápasu, když přesným centrem našel svého spoluhráče Jeffersona Montera. Ekvádoru tak nyní k přímému postupu stačí bod z příštího a zároveň posledního zápasu s Paraguayí, přičemž baráž mají zajištěnou už nyní.

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!