24/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Smalling vyhlíží Brazílii

Chris Smalling, stejně jako jeho konkurenti v obraně Rafael a Fabio, vyhlíží světový šampionát v Brazílii.

Univerzální obránce Manchesteru United podal proti Liverpoolu v Capital One Cupu a v zápase s Šachťarem Doněck v rámci Ligy mistrů velmi působivé výkony. Třiadvacetiletý fotbalista však chce i  Anglii pomoct, a to kvalifikováním se na Mistrovství světa. V cestě ji nyní stojí Černá Hora a Polsko.

 

Těch reprezentačních přestávek je spousta. Připadá mi, jak bych hrál na půl úvazku za United na půl za Anglii. Samozřejmě je to vzrušující. Doufejme, že se kvalifikujeme z prvního místa, jelikož v žádném případě nechceme hrát v listopadu baráž. Jestli se mi povede právě probíhající sezona v Manchesteru, mohl bych do Brazílie odcestovat. To by byl parádní závěr sezony,“ vyjádřil své touhy Smalling.

 

Je to velká událost. Když jsme loni hráli v Brazílii, nemohl jsem odcestovat, jelikož jsem byl zraněný. Nicméně všichni o Brazílii básnili. Nyní jsem členem týmu a doufejme, že to tak zůstane. Pokud budu za Manchester podávat dobré výkony, opravdu bych do Brazílie mohl odcestovat jako plnohodnotný člen týmu – pokud se tedy kvalifikujeme.“

 

Smalling hrával pod trenérem Anglie Royem Hodgsonem před pár lety ve Fulhamu, přesto však tvrdí, že mu to žádné výhody nepřidává.

 

On byl ten, kdo mi dal ve Fulhamu šanci,“ vysvětluje Smalling. „Máme skvělý vztah a rovněž je dobré, že mohu reprezentovat Anglii pod někým, koho znám z dřívějška. Přesto však musím tvrdě dřít a hrát tak, abych získal své místo v reprezentačním výběru Anglie.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!