04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy Rozhovory

Cleverley: „Únava nebude hrát proti Sunderlandu roli“

Tom Cleverley ujišťuje, že únava po středečním zápasu se Shakhtarem Doněck nebude v dnešním utkání s „Černými kočkami“ hrát žádnou roli.

 

Záložník, který se po krátké pauze vrátil zpět na hřiště, byl součástí týmu, který před čtyřmi dny vybojoval remízu 1-1 na horké ukrajinské půdě. Pro Cleverlyho bylo vystoupení v Donbass Aréně již páté v této sezóně . Tom zde navíc bojoval o místo v základní sestavě týmu, který dnes nastoupí do zápasu se Sunderlandem.

 

„Myslím si, že mužstvo je už na to zvyklé,“ řekl Tom pro MUTV. „Cestování je nedílnou součástí toho, co děláme. Samozřejmě to někdy není ideální, ale už jsme dost zkušení na to, abychom se s takovými věcmi dokázali vypořádat,“ dodal.

 

Cleverley si nejvíce pochvaluje práci zdravotnického personálu a přiznává, že si je vědom jejich důležitosti. „Naštěstí náš zdravotnický tým odvádí skvělou práci a dokáže nás přichystat na každý zápas, tak abychom byli odpočatí a připravení předvést to nejlepší,“ ukončil 24-letý záložník dohady o připravenosti hráčů.

 

Další otázka byla mířena na jeho postoj k negativní kritice, která se v poslední době na Manchester United a především na nového manažera Davida Moyese snesla.

 

„Snažíme si to nepřipouštět,“ přiznal. „Kdybychom byli v této pozici v květnu, byly bychom hodně znepokojení, ale už jsme překonali horší věci než je nepovedený start do sezóny. Věřím tomu, že sezónu ukončíme na nejvyšších příčkách. Vždy je něco, co se dá zlepšit a uznávám, že naše poslední výsledky byli dost slabé, ale ve středu jsme hráli dobře. Uhráli jsme důležitý bod a na tom, co jsme předvedli teď můžeme stavět,“ věří Cleverley.

 

„Je tu hodně kvalitních týmů, které bojují o titul a my si nesmíme dovolit ztrácet na ně tolik bodů,“ uvědomuje si Tom.

 

Anglický reprezentant byl také dotázán na incident z prvního poločasu, kdy se Alex Teixeira po střetu právě s Cleverlym dožadoval penalty. „Když došlo ke kontaktu, už byl na cestě k zemi. To věděl i rozhodčí, a tak penaltu nenařídil. Kdyby ano, byl bych hodně zklamaný,“ zakončil Cleverley.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!