01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Carrick o Januzajovi a jeho výkonu

Michael Carrick se vyjádřil na adresu Adnana Januzaje, o kterém prohlásil, že může být, čím bude chtít. Zároveň však nečekal, že 18-ti letý křídelník svým výkonem vyhraje týmu tři body v sobotním zápase proti Sunderlandu.

Januzaj se tuto sezónu předvedl již ve třech ligových zápasech, avšak v tom dnešním pokořil všechny své dosavadní výkony. Manchester inkasoval po pouhých pěti minutách zápasu, nicméně mladý Januzaj ve druhém poločase vsítil dvě branky a obrátil tak stav utkání.

 

„Předvedl se na tom nejvyšším levelu,“ prohlásil Carrick. „Předvedl svoje perfektní schopnosti, má skvělý přístup. Může být čímkoliv bude chtít. Dostal šanci a je na něm, jak ji využije. Je to pro něj pouze začátek. Jsem si jistý, že se tím nenechá unést. Jeho zakončení je fantastické…první gól vstřelil slabší nohou, druhý byl perfektní volej. Máme mu za co děkovat.“

 

Januzaj předvedl nebojácný výkon, jaký můžete od mladého hráče čekat a Carrick také odhalil, že mu o poločase dával nějaké rady, aby získal větší sebevědomí a více se dostával do střeleckých pozicí.

 

„O poločase jsem mu říkal, ať se více tlačí do pokutového území a pokusí se využít některou z šancí,“ řekl Carrick pro Sky Sports. „Vstřelil dva skvělé góly, které nám vyhrály zápas.“

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!