29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Powell přepsal historii Wiganu

Talentovaný mladík Manchesteru United Nick Powell, jež je nyní na hostování ve Wigau Athletic, přepsal historii tohoto klubu, když se jako první hráč zapsal do listiny střelců v evropském poháru. Anglický celek pak porazil Maribor v poměru 3:1.

Ve své, byť stále ještě krátké kariéře, už vstřelil o poznání krásnější góly, nicméně tuto branku si už fanoušci Wiganu zapamatují navždy. „Powell“, bude znít správná odpověď v klubovém kvízu na otázku, „kdo vstřelil první branku v evropském poháru?“

 

 

Nicku Powellovi se nicméně podařilo v tomto zápase vstřelit dvě branky, tu druhou přidal v nastaveném čase.

 

 

Tento stále ještě devatenáctiletý hráč odešel hostovat do Wiganu Athletic na začátku letošní sezony a nutno dodat, že v tomto klubu zastává o poznání útočnější úlohy, než které mu byly udělovány v Manchesteru United.

 

Manažer Wiganu Owen Coyle pěl po zápase s Mariborem na mladého záložníka chvalozpěvy.

 

Od chvíle, co tu přišel, hraje fantasticky. Přišel sem s úsměvem na tváři a vy se jen můžete koukat na to, jak ho to baví. Je v něm ale daleko více a já jsem odhodlaný to z něj vymáčknout. Fotbal je jediná věc, která ho zajímá.“

 

Powell ale není jediný hráč United, kterému se na hostování zatím daří. Kromě tohoto mladého Angličana uchvacuje svými výkony také Macheda, Tunniclife a především pak Jeese Lingard.

 

Zdroj: redmancunian.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!