01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Welbeck: „Remíza je přijatelný výsledek“

Střelec jediného gólu Rudých ďáblů v zápase se Šachtarem Doněck dal v pozápasovém rozhovoru najevo, že tým je s remízou 1:1 spokojen, avšak vzhledem k tomu, že United jsou klubem světového formátu, se bude tým snažit, aby to příště bylo ještě lepší.

Bojovný Danny Welbeck otevřel v 18. minutě skóre zápasu, když se probil k přihrávce Marouana Fellainiho a z blízka prostřelil brankáře Šachtaru Andriye Pyatova. Red Devils však své vedení neudrželi, když za domácí po zaváhání Nemanji Vidiče vyrovnával ve druhém poločase tvrdou bombou Taison.

 

Ukrajinský celek na domácí půdě v evropských pohárech s anglickým týmem ještě nikdy neprohrál, a i proto byl Welbeck po utkání šťastný, že se jeho týmu podařilo uhrát výsledek, díky, kterému United i nadále vedou tabulku A.

 

„V konečném účtování to je přijatelný výsledek. Dali jsme gól a šli jsme v úvodu zápasu do vedení. Poté jsme se soustředili hlavně na bránění a to na, abychom neinkasovali. Bylo pro ně hodně složité naši defenzivu pokořit, ale nakonec to přeci jen dokázali. Závěr zápasu nám tedy přinesl zklamání,“ uvedl Welbeck.

 

„Není moc týmů, které sem přijely a odvezly si výhru. My bychom byli rádi, kdyby se nám podařilo ukořistit všechny tři body, jenže to zkrátka nevyšlo. V tuto chvíli už ale vyhlížíme dalšího soupeře, což je nyní ta nejdůležitější věc.“

 

„Jsme samozřejmě i trochu zklamaní, protože jsme Manchester United a chceme vyhrát každé utkání, avšak i ten jeden bod, který jsme tady získali, bereme, a jsme s ním spokojeni,“ prohlásil talentovaný útočník Rudých ďáblů.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!