13/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Fergie k Moyesovi a zájmu Chelsea

Sir Alex Ferguson si je jistý, že pozici manažera na lavičce United zastává ten správný člověk a zároveň dodává, že on sám o práci manažera nemá zájem, ať už to bude kdekoliv.

 

David Moyes možná neměl ten nejlepší začátek na lavičce United, nicméně i přesto má podporu toho nejpovolanějšího.

 

Sir Alex řekl: „Manchester United je v dobrých rukou. Všechno bude dobré. Je to skvělý manažer.“

 

Ferguson byl nečekaně spojován s možnou práci trenéra Irska, když kurzy sázkových kanceláří na převzetí tohoto mužstva po Giovanni Trappatonim strmě klesaly. Bývalý manažer United ale rezolutně odmítá jakýkoliv zájem o tuto práci – včetně návratu na Old Trafford.

 

Opravdu už o tuto práci nemám zájem,“ řekl. „Pokud byste si na mě vsadili, jen byste vyhodili peníze oknem. Už jsem se rozhodl a načasování nemohlo být lepší. Pro mě už to je uzavřená kapitola a teď mám nový život. Chci zajít na Kentucky Derby, US Masters, Melbourne Cup. Chci také navštívit vinice v Toskánsku a Francii.“

 

Ferguson rovněž potvrdil, že o jeho služby měla před deseti lety zájem londýnská Chelsea, když se Roman Abramovič pokoušel o nadvládu nad Evropou.

 

Když Abramovič převzal klub, poslali za mnou agenta,“ vysvětluje Sir Alex. „Já ale řekl, že něco podobného nepřipadá v úvahu.“

 

Zdroj: manchestereveningnews.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!