U21 MSC: Bolton – United 0:4

18

Hráči Manchesteru United U21 porazili mladíky Boltonu vysoko 4:0 a postoupili do finále Manchester Senior Cupu.

Mladíci United měli výborný vstup do utkání a už ve druhé minutě utkání se dostali do vedení. Přihrávku obránce Guillerma Varely přetavil v úvodní branku utkání útočník Will Keane, pro kterého to byla už čtvrtá branka z posledních tří utkání – 0:1. Manchester United byl nadále aktivnější a lepší, nicméně svojí převahu nedokázal přetavit ve vstřelené branky. Jay Lynch musel zasahovat proti střele Adnana Januzaje z přímého kopu. O chvíli později vypracoval Wilfried Zaha střeleckou příležitost proti Larnella Cole, jehož střela skončila těsně vedle domácí branky. Zaha poté předvedl nádherné sólo, které zakončil střelou do břevna. Neuspěli ani Larnell Cole, Adnan Januzaj a Will Keane.

Druhý poločas pokračoval tam, kde první skončil. Po přihrávce Januzaje nedosáhl na míč v dobré příležitosti Tom Thorpe. V 51. minutě se hráči Manchesteru United konečně dočkali. Larnell Cole přihrál Adnanu Januzajovi a ten pěknou střelou nedal brankáři žádnou šanci – 0:2. O dvě minuty později zahrával Januzaj rohový kop, míč se dostal až k Zahovi, který přidal další branku – 0:3. Konečnou podobu výsledku dal v 87. minutě Larnell Cole, pro kterého vybojoval míč Tom Lawrence – 0:4.