Jak si vedli hráči Manchesteru United na hostování?

27

Jak si vedli hráči Manchesteru United, kteří jsou na hostování, o tomto víkendu? To se dozvíte v následujícím článku.

Jesse Lingard – Reading – Birmingham City 2:0
Jesse Lingard nastoupil v základní sestavě Birminghamu poté, co v průběhu týdne v pohárovém utkání proti Swansea odpočíval. Lingard odehrál dobré utkání, dostal se do tří šancí, nicméně jeho úspěšnost nebyla tak efektivní jako při prvním utkání proti Sheffieldu Wednesday. Birmingham se momentálně nachází v tabulce na 19. místě.

Nick Powell – Watford – Wigan 1:0
Nick Powell nastoupil v základní sestavě v utkání proti Watfordu, které však svěřenci manažera Owena Coyle prohráli 1:0. Powellovi bude ještě chvíli trvat, než se dostane po zranění do optimální formy, nicméně už tento týden bude moci ukázat své kvality v utkání Evropské ligy proti NK Maribor.

Ryan Tunnicliffe – Ipswich Town – Brighton & Hove Albion 2:0
Ryan Tunnicliffe nastoupil v základní sestavě Ipswiche a pomohl svému týmu k vítězství 2:0 nad Brightonem, což jeho tým katapultovalo v tabulce na deváté místo. Tunnicliffe nastoupil na pozici levého záložníka, kde nyní dostává nejvíce prostoru.

Federico Macheda – Sheffield Wednesday – Doncaster 0:1
Italský útočník Federico Macheda nastoupil v základní sestavě Doncasteru Rovers a v 71. minutě jedinou brankou rozhodl o vítězství svého klubu. V 83. minutě jej pak na hřišti nahradil Mark Duffy. Macheda má nyní na svém kontě ze dvou zápasů odehraných za Doncaster už tři vstřelené branky.

Davide Petrucci – Royal Antverpy – Excelsior Virton 1:0
Italský záložník Davide Petrucci se na hřiště dostal až v 77. minutě, když nahradil Emrullaha Güvença. O vítězství Antverp rozhodl v 69. minutě Sandro Calabro. Royal Antverpy se momentálně v tabulce nachází na pátém místě.

Angelo Henriquez – Real zaragoza – Recreativo Huelva 1:2
Angelo Henriquez nastoupil v základní sestavě Realu Zaragoza v domácím utkání proti Recreativo Huelva. Domácí sice po prvním poločase prohrávali, ale právě Angelu Henriquezovi se podařilo v 49. minutě vyrovnat. Huelva nicméně rozhodla o svém vítězství v 57. minutě zásluhou Miguela Linarese. Henriquez prozatím v dresu španělského klubu odehrál čtyři zápasy, ve kterých vstřelil dvě branky.

Marnick Vermijl – NEC Nijmegen – Vitesse 2:3
Belgický obránce Marnick Vermijl nastoupil v základní sestavě NEC Nijmegen, ale v 62. minutě jej nahradil Michel Breuer. Nijmegenu se zatím příliš nedaří a v tabulce mu patří poslední, 18. příčka. Vermijlovi se však dostává potřebných zkušeností, což je nejdůležitější.

Bebe – Maritimo – Paços de Ferreira 3:4
Záložník Bebe odehrál celé utkání v dresu Paços de Ferreira a v 52. minutě se mu podařilo skórovat, když srovnával na 2:2. Hosté nakonec v Maritimu zvítězili 4:3.

Predchádzajúci článokBüttner: „O víťazstvo sa musíme pobiť“
Ďalší článokCharlton: „Rooney ma prekoná“

Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.