22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

David Moyes očekává na Ukrajině těžký zápas

Manažer Rudých ďáblů po včerejší porážce s Baggies už věnuje svou pozornost dalšímu utkání, ve kterém se jeho tým v Lize mistrů ve středu utká se Šachtarem Doněck. Moyes hodlá na hřiště poslat silnou sestavu a navázat na povedený start do milionářské soutěže proti Bayeru Leverkusen.

 

Jak známo, německý celek si z Old Trafford odvezl porážku 4:2 a navzdory prognózám se nakonec ukázal jako víceméně neškodný protivník. Za to v Donbass Areně nás čeká opravdu náročná zkouška a dost možná i nejtěžší zápas ve skupině A, čehož si je dobře vědom i David Moyes.

 

„Myslím si, že tam musíme vzít silný tým. Připravit se na zápas na Ukrajině bude těžké, protože Doněck za sebou nechává dobré výsledky. Vím, že tento klub prodal jednoho nebo dva klíčové hráče, avšak v jejich kádru je snad pět nebo šest Brazilců. Jejich mužstvo tedy není založené výhradně na ukrajinských hráčích, ale naopak v něm najdeme hned několik zahraničních fotbalistů.“

 

„Bayer Levekusen byl fantastický zážitek, ovšem já už se neskutečně těším na středu, až uvidím, co všechno přináší účast v téhle soutěži. Myslím si, že zdejší historie je známa napříč celou Evropou. Manchester United a jeho historie nám ukazuje, že tohle je přesně ten případ.“

 

„Vyhrát tuto soutěž je stále náročnější, jelikož finanční možnosti a kupní síla některých velkých týmů z ostatních zemí nestále rostou. Zažívali jsme nástup všech těch skvělých španělských hráčů a španělských týmů a najednou tu máme PSG. Tato soutěž se stává mnohem otevřenější a nevyzpytalenější, než jak tomu bylo v letech předešlých,“ uvědomuje si Moyes počet favoritů na zisk titulu Champions League.

 

„Velmi těžké je to i pro Manchester United, jelikož dobrá hra, ani progres vám vůbec nemusí stačit. Jak jste mohli vidět, tak ani Manchester City neměl v minulém roce nic zaručené. Musíme hrát dostatečně dobře a rychle odstraňovat všechny nedostatky, a doufat, že nás to posune do jarní vyřazovací části,“ zakončil manažer Red Devils.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!