Anderson: „Musíme se soustředit“

12

Anderson se snaží své spoluhráče povzbudit po tom, co jim West Bromwich ve včerejším zápase uštědřil znepokojivou domácí prohru.

Hráč s číslem 8 se nešťastně nezapsal do listiny střelců, když jeho hlavičku v prvním poločase zblokovalo břevno. Stejný hráč nicméně tvrdí, že si on a jeho spoluhráči ze zápasu zasloužili více.

 

Myslím, že jsme si ze zápasu zasloužili více. West Bromwich hrál opravdu tvrdě, my jsme si ale přesto dokázali vytvořit několik příležitostí. Bohužel jsme nebyli schopni je proměnit,“ řekl Anderson.

 

Brazilec také říká, že po porážce 2:1 měli v šatně všichni zklopené hlavy, nicméně každý ale ví, jak na tuto situaci zareagovat.

 

„Pořád budeme pokračovat v tvrdé práci jak v zápasech, tak na trénincích,“ dodal. „Chceme vyhrát každou soutěž, takže se musíme soustředit na příští zápas. Musíme ukázat náš charakter. Všichni ví, že máme skvělé hráče a i když nám to situace neulehčuje, musíme zvednout hlavu a myslet pozitivně.“

 

Zdroj: ManUtd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMoyes: „Chyběla tomu jiskra“
Ďalší článokNani očakáva viac
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!