05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rudí Ďáblové v optimistické náladě

Mladý stoper Manchesteru United Phil Jones prohlásil, že po středeční vydřené výhře jeho týmu proti Liverpoolu rapidně vzrostlo sebevědomí celého týmu.

Po nedělní prohře v derby proti Citizens se Rudým Ďáblům podařilo předvést se opět v dobrém světle a po přesvědčivém výkonu porazili v rámci Capital One Cupu na Old Trafford Liverpool, čímž si zajistili účast ve čtvrtém kole této soutěže. Jones pochválil podporu od fanoušků a prohlásil, že jak výkon, tak výsledek pomohl celému týmu se vzpamatovat z víkendového kolapsu.

 

„Byl to skvělý výsledek. Museli jsme vyhrát. Po víkendovém zápase na nás byl vyvíjen velký tlak, a tak jsme museli proti Liverpoolu podat dobrý výkon. Takže pro nás to byl určitě pozitivní výsledek a doufám, že nám pomůže se nakopnout k dalším skvělým výsledkům a výkonům,“ prozradil Jones pro ManUtd.com. „Atmosféra byla dokonalá, fanoušci se opravdu předvedli. Byla to pro nás pro všechny speciální noc, jelikož jsme porazili rivaly a fanoušci stáli, zpívali a fandili. Moc jsme si tu noc užili.“

 

Nyní je však čas obrátit pozornost na následující zápas, ve kterém Manchester přivítá na svém hřišti West Bromwich Albion. Poslední utkání mezi těmito týmy skončilo 5-5. Zároveň se jednalo o poslední zápas Sira Alexe Fergusona na lavičce United. Jones však neočekává, že by se podobný výsledek opakoval.

 

„Byl to jeden z těch klasických zápasů, před koncem sezóny. Titul jsme měli v kapse a WBA už taktéž neměli o co hrát. I tak se hrálo až do závěrečného hvizdu. Byl to šílený zápas, který se nejspíš už nikdy nebude opakovat,“ dodal. „Dobře jsme zareagovali na víkendovou prohru a na zápas proti WBA se těšíme. Doufáme, že předvedeme dobrý výkon a hlavně získáme 3 body. Mohlo by nám to hodně pomoct před zápasem Ligy Mistrů proti Šachtaru Doněck.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!