Ve 4. kole Capital One Cupu budeme hostit Norwich City

23

3. kolo anglického ligového poháru je minulostí. Vzešlo z něho 16 vítězných týmů, které již byly nalosovány do dvojic. Příštím soupeřem Rudých ďáblů budou Kanárci z Norwiche.

Manchester United na Old Trafford podal skvělý výkon a zaslouženě porazil svého rivala Liverpool 1:0 díky přesnému zásahu Javiera Hernandéze. Do 4. kola Capital One Cupu postoupilo celkem 16 týmů, z nichž pouze tři nemají příslušnost Premier League. Jsou jimi Birmingham City, Burnley a Liecester City. V letošní sezóně tedy nedochází k žádným velkým senzacím, či překvapením, jelikož favorité svou roli většinou potvrdili.

 

Rozlosování již proběhlo a Rudí ďáblové už tedy znají svého soupeře pro 4. kolo. Bude jím Norwich City, který se s United popere o postup na Old Trafford. Kanárci si ve 2. kole zastříleli proti Bury, které porazili 6:3. Ve 3. kole pak zavítali na půdu Watfordu, kde prohrávali už 2:0. V poslední minutě nastavení ovšem spasil Canaries G. Hooper, který vyrovnal na 2:2 a vynutil si prodloužení. V něm svěřenci Chrise Hughtona zásluhou další trefy Hoopera dokonali obrat a přes Watford nakonec dokázali postoupit.

 

Náš městský rival Man City, který rozdrtil Wigan, si to rozdá s Newcastlem United. A asi nejsledovanějším duelem pak bude londýnské derby mezi Arsenalem, jenž si postup přes West Bromwich Albion zajistil až v penaltovém rozstřelu  a Chelsea, která vyřadila Swindon. Poslednímu vítězi tohoto poháru, se titul obhájit nepodaří. Swansea City totiž byla ve 3. kole vyřazena Birminghamem.

 

Los 4. kola Capital One Cupu pro sezónu 2013/2014 vypadá následovně:

 

Sunderland – Southampton

Leicester City – Fulham

Birmingham City- Stoke City

Manchester United  – Norwich City

Burnley  – West Ham United

Arsenal  – Chelsea

Tottenham Hotspur – Hull City

Newcastle United  – Manchester City

 

Zápasy se budou hrát 29. a 30. října/októberZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokFotoreview: Manchester United – Liverpool
Ďalší článokManažér po zápase s Liverpoolom
Kuba (Marenka MU)
Pracuji jako dělník ve výrobě a bydlím v Žamberku. K United mě přivedla FIFA 2001, a také David Beckham. Po jeho odchodu, jsem zažil rozčarování a o to více se možná paradoxně začal zajímat o United. Začalo to výchovou Class 92‘, Cantona, Treble 1999, Solskjaer, Giggs, Scholes, Neville, již zmíněný Becks, Keane, poté příchody Rooneyho a Ronalda a nová generace v čele s Vidičem, Ferdinandem, Evrou, Ji-Sungem, van der Sarem, Berbatovem, De Geou, Carrickem, ti všichni se stali společně s dalšími legendami symboly Manchesteru United. To vše patří ke zlaté historii posledního čtvrtstoletí. Když půjdeme ještě dál rok 1968, Law Best, Charlton, Mnichov 1958. Potemnělá, přesto však pestrá a v celku především mnoha úspěchy ověnčená je historie United. A pak je tu ona magická energie, jenž kterou ještě umocnil Sira Alex Ferguson. Muž, ke kterému s úctou vzhlížím nejen jako k manažerovi našeho klubu, ale i jako ke člověku. Geniální manažer zapálený pro fotbal, kterému odevzdával vše. Charakter, autorita a persona, jenž dostala Manchester United na absolutní vrchol všech klubů světa. Lídři, týmový duch, Fergie time, rivalita s Liverpoolem, Man City, zápasy s Arsenalem, Chelsea, u které můžu rovnou navázat i na památné finále v Moskvě 2008. Tenhle klub jsem si postupně zamiloval natolik, že jsem se začal věnovat i redaktořině, což bylo někdy v roce 2007. Pohlcen vášní k tomu slavnému velkoklubu jsem si uvědomil, že nic jiného už hledat nechci. A Old Trafford? Magické místo. Divadlo snů prostě musíte zažít na vlastní kůži. Kdo jste ještě nebyli, neváhejte a jeďte se určitě podívat!


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!