26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Ve 4. kole Capital One Cupu budeme hostit Norwich City

3. kolo anglického ligového poháru je minulostí. Vzešlo z něho 16 vítězných týmů, které již byly nalosovány do dvojic. Příštím soupeřem Rudých ďáblů budou Kanárci z Norwiche.

Manchester United na Old Trafford podal skvělý výkon a zaslouženě porazil svého rivala Liverpool 1:0 díky přesnému zásahu Javiera Hernandéze. Do 4. kola Capital One Cupu postoupilo celkem 16 týmů, z nichž pouze tři nemají příslušnost Premier League. Jsou jimi Birmingham City, Burnley a Liecester City. V letošní sezóně tedy nedochází k žádným velkým senzacím, či překvapením, jelikož favorité svou roli většinou potvrdili.

 

Rozlosování již proběhlo a Rudí ďáblové už tedy znají svého soupeře pro 4. kolo. Bude jím Norwich City, který se s United popere o postup na Old Trafford. Kanárci si ve 2. kole zastříleli proti Bury, které porazili 6:3. Ve 3. kole pak zavítali na půdu Watfordu, kde prohrávali už 2:0. V poslední minutě nastavení ovšem spasil Canaries G. Hooper, který vyrovnal na 2:2 a vynutil si prodloužení. V něm svěřenci Chrise Hughtona zásluhou další trefy Hoopera dokonali obrat a přes Watford nakonec dokázali postoupit.

 

Náš městský rival Man City, který rozdrtil Wigan, si to rozdá s Newcastlem United. A asi nejsledovanějším duelem pak bude londýnské derby mezi Arsenalem, jenž si postup přes West Bromwich Albion zajistil až v penaltovém rozstřelu  a Chelsea, která vyřadila Swindon. Poslednímu vítězi tohoto poháru, se titul obhájit nepodaří. Swansea City totiž byla ve 3. kole vyřazena Birminghamem.

 

Los 4. kola Capital One Cupu pro sezónu 2013/2014 vypadá následovně:

 

Sunderland – Southampton

Leicester City – Fulham

Birmingham City- Stoke City

Manchester United  – Norwich City

Burnley  – West Ham United

Arsenal  – Chelsea

Tottenham Hotspur – Hull City

Newcastle United  – Manchester City

 

Zápasy se budou hrát 29. a 30. října/október


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!