18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Fergie očekává nový kontrakt pro Rooneyho

Bývalý boss United Sir Alex Ferguson, jež nedávno odhalil Rooneyho úmysl odejít klubu, nyní útočníkovi předpovídá na Old Trafford dlouhou budoucnost.

 

Rooney se tento víkend stal teprve čtvrtým hráčem, kterému se podařilo pokořit hranici 200 gólů za klub a byť tomuto reprezentantovi vyprší smlouva na konci příští sezony, nástupce Fergusona David Moyes očekává jeho setrvání v klubu a překonání rekordu Sira Bobbyho Charltona.

 

Setrvání útočníka v klubu nyní očekává také bývalý boss United, nyní jednatel klubu, Sir Alex Ferguson, který okomentoval výkon Rooneyho proti Leverkusenu okořeněný dvěma góly: „Waynův výkon byl fantastický. Byla radost se na něj dívat. Získal zpět svou energii, odhodlání a chuť atakovat hráče. Jsem potěšen jej vidět zpět v jeho nejlepší formě.“

 

Generální ředitel Ed Woodward chce Rooneymu nabídnout nový kontrakt, jelikož v žádném případě nechce riskovat vypršení toho nynějšího. Nicméně se dá očekávat, že při současných Rooneyho výkonech bude jeho strana chtít navýšit už tak lukrativní smlouvu, která hráčovi přináší 200 000 liber týdně.

 

Zdroj: manchestereveningnews.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!