De Gea: „Jsme ve formě“

8

Brankář United David de Gea tvrdí, že on a jeho spoluhráči jdou do nedělního derby proti městským rivalům v dobré herní pohodě.

Rudí ďáblové začali letošní ročník Ligy mistrů velmi podařeným výkonem pro Leverkusenu po tom, co se dvakrát podařilo skórovat Waynu Rooneymu a jednou jeho kolegovi z útoku van Persiemu. Jeden gól přidal také Antonio Valencia.

 

Vítězství nám zvýšilo sebevědomí,“ řekl de Gea pro ManUtd.com. „Bylo pro nás důležité tento zápas vyhrát. Tohle je pro nás velmi dobrý začátek a získané tři body nám dodaly klid a formu.“

 

Máme ještě dva dny na přípravu na zápas proti City. Všichni se na tento souboj těšíme.“

 

David je rovněž potěšen z počinu Wayna Rooneyho, jemuž se podařilo jako čtvrtému hráči v historii klubu dosáhnout hranice 200 gólů.

 

On ne jenom že skóruje, ale také tvrdě dře, přináší do naší hry dynamiku a celkově hraje skvělý fotbal,“ řekl španělský brankář.

 

Je skvělé vidět jak Wayne i Robin skórují. Jsou našimi klíčovými hráči a jejich spolupráce bude mít tento rok na naše úspěchy velký dopad.“

 

Zdroj: ManUtd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSmalling o tímovom duchu
Ďalší článokFergie očekává nový kontrakt pro Rooneyho
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!