Express

U18: Leicester City – United 1:2

Hráči Manchesteru United U18 v 6. kole Barclays Under-18 Premier League zvítězili nad Leicesterem City 2:1. Domácí Leicester se sice v 35. minutě dostal do vedení, když skóroval Luke Downes, ale mladíci United v druhém poločase výsledek zápasu otočili, když se střelecky prosadil v 56. minutě Ashley Fletcher a v 63. minutě Demetri Mitchell. Hráči Manchesteru United U18 mají po šesti odehraných kolech 15 bodů a vedou skupinu North Group. Sestava United U18: J. Pereira – C. Evans, McConnell, Borthwick-Jackson, Barber – Riley, Harrop (74. Thompson), Willock, Mitchell – A. Fletcher, Croskery (74. Redmond). (Ruud36)