Shinji Kagawa: „Zeptejte se Davida Moyese, proč nehraju.“

81

Japonský záložník naznačil po přátelském utkání s Ghanou, ve kterém také skóroval, svou vzrůstající frustraci z aktuální pozice, kterou v týmu United zastává.

„Zeptejte se Davida Moyese, proč nehraju,“ řekl Kagawa pro AFP news agency po tom, co jej manažer nenominoval do zápasu s Liverpoolem. „Je to frustrující nehrát, ale když se vám povede vstřelit takovýto gól, tak vám to pomáhá zvednout si sebevědomí. Věřím, že si tuto formu přenesu také na klubovou úroveň, a že se situace zlepší,“ řekl Shinji.

 

Kagawa, kterého do týmu přivedl minulé léto Sir Alex Ferguson, odehrál pod Davidem Moyesem pouze sedm minut v zápase Community Shield proti Wiganu. I přes počáteční nedůvěru ze strany manažera se ale japonský záložník nevzdává své šance.

 
Je to opravdu velice těžké nehrát pravidelně. Frustrace je jednou větší jednou menší, je to jako jakási vlna, která se vám vrací. Nadále však tvrdím, že nic nevzdávám, budu na sobě dál tvrdě pracovat. Podporu fanoušků, kteří by mě také chtěli vidět více nastupovat v klubu, samozřejmě vnímám a jsem jim velice vděčný. Já však budu muset dosáhnout toho, aby za mě mluvily mé výkony na trávníku.“

 

Svůj návrat k týmu budu brát jako výzvu. Až se vrátím, budu trpělivě čekat na svou šanci v Premier League a v Lize mistrů. Jsem si jistý, že přijde,“ řekl japonský záložník.

 

Zdroj: skysports.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPo Sirovi Alexovi pomenujú ulicu
Ďalší článokLegendy spomínajú na Georga Besta
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!