Davide Petrucci nadále myslí na první tým United

20

Davide Petrucci nedávno odešel na hostování do Royalu Antverpy, přesto doufá, že se prosadí do prvního týmu Manchesteru United.

 

 

Italský záložník Davide Petrucci zvolil cestu jako jeden z mnoha mladíků Manchesteru United a odešel na hostování do belgického partnerského klubu United Royalu Antverpy. Zatímco mnoho mladých hráčů se po návratu z Belgie neprosadilo do kádru Manchesteru United, najdou se i tací, kterým se to povedlo. Můžeme zmínit např. Darrona Gibsona, Johna O’Shea nebo Jonnyho Evanse.

 

„Mluvil jsem s Jonnym (Evansem) a ten mi pověděl o svém působení v Antverpách samé skvělé věci. Takž to byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem zde přišel, a také trenér Jimmy Floyd Hasselbaink, který byl skvělým hráčem. To pro mne byla extra motivace,“ řekl Davide Petrucci.

 

„Jsem ve věku, kdy potřebuji pravidelně hrát. Fotbal rezervních týmu je fajn především pro mladé kluky, ne pro hráče v mém věku. Hrál jsem zde několik let a každý rok jsme všechno vyhráli. Potřeboval jsem se posunout dále a to už tady nešlo.“

 

„Pro Davida Moyese to není vůbec lehké, protože přišel do klubu teprve nedávno, a přece jenom se musí soustředit více na první tým. Je to pochopitelné a já se musím soustředit na sebe a podávat co nejlepší výkony. Snad si toho všimne, až se vrátím. Musíte si věřit. Pokud si nevěříte, potom nemá cenu hrát fotbal. Doufám, že se vrátím do Manchesteru United a budu hrát za první tým.“

 

Zdroj: SkySports.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNani: „Zostal som vďaka Moyesovi“
Ďalší článokUEFA Youth League a Manchester United
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!