25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rio: „můžeme vyhrát všechno!“

Rio Ferdinand odráží kritiku hrnoucí se na Manchester United, když prohlašuje, že jeho tým je schopen vyhrát všechny soutěže.

 

Úřadující šampioni Premier League vstoupili do nové sezony výhrou nad Swansea, poté však zaváhali na domácím hřišti s Chelsea a v Liverpoolu dokonce prohráli. Někteří fanoušci a hlavně tisk dokonce začali kritizovat klub za chaotické počínání na přestupovém trhu, především pak za přístup u podpisu Andera Herrery a Fabia Contreaa.

 

Příchod Marouana Fellainiho však umlčel všechny pochybovače a do protiútoku se vrhnul Ferdinand se slovy: „Máme dost silný tým na to, abychom vyhráli všechny soutěže.“

 

Minulý rok jsme vyhráli Premier League a můžu vás ujistit, že jsme se přes noc opravdu nestali horším týmem. Věříme si a navíc, nemůžete soudit sezonu po třech odehraných kolech.“

 

Boss United David je Moyes je odhodlán na Evropské scéně zazářit a jeho první zkušeností s touto soutěží se stane domácí zápas v základní skupině proti Bayeru Leverkusen. Jeden hráč se však minimálně do Vánoc této soutěže nezúčastní. Je jím Darren Fletcher, kterého stále zužují chronické problémy se zažívacím traktem.

 

Soupiska pro Ligu mistrů, jež byla zveřejněna ve středu, však zahrnuje mladíky jako Johnstone, Thorpe, Cole, Lingard nebo Keane. Pochopitelně v této soupisce nechybí ani nová posila Marouane Fellaini.

 

Cole, Keane (oba 18) Johnstone, Thorpe a Lingard (20) však na této soupisce figurovat ani nemuseli, jelikož kvůli věku splňují podmínky „B seznamu“, což znamená, že na soupisku pro utkání mohou být zapsáni před půlnocí dne, jež předchází zápasu Ligy mistrů (stejné pravidlo platí pochopitelně i pro Adnana Januzaje – pozn. redakce).

 

Pro Fellainiho a Zahu budou zápasy Champions League, stejně jako pro manažera Moyese, první zkušeností s touto soutěží.

 

Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!