31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

United podepsali Fellainiho

Manchester United s potěšením oznamuje, že se mu za nezveřejněnou částku povedlo podepsat belgického záložníka Marouana Fellainiho.

Marouane (25) se narodil v belgickém Etterbeeku a ke svému bývalému zaměstnavateli Evertonu se připojil v roce 2008. Za tento klub z Merseyside odehrál 163 utkání a dalších deset coby náhradník. Celkem v nich vstřelil 32 gólů. Za Belgii (debut v roce 2007) odehrál doposud 42 utkání a vstřelil v nich 7 gólů.

 

David Moyes k přestupu řekl: „S Marouanem jsem pracoval pět let a jsem potěšen, že se rozhodl pro Manchester United. Má ohromné schopnosti a sílu a stane se rozdílovým hráčem.

 

Fellaini řekl: „Jsem nadšený, že jsem přestoupil do Manchesteru United. Manažera znám už několik let a za jeho práci k němu chovám respekt. Když jsem dostal příležitost s ním pracovat, neváhal ani chvilku. V Evertonu jsem zažil skvělé časy a chci jim poděkovat za všechno, co pro mě udělali. Ale být hráčem Manchesteru je snem každého fotbalisty a věřím, že dokážu týmu pomoct k několika trofejím.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!