Saidy Janko další posilou Manchesteru United

62

17letý obránce Saidy Janko přestoupil ze švýcarského FC Curych do Manchesteru United.

 

 

Švýcarský obránce, jehož otec pochází z Gambie a matka ze Švýcarska, upoutal pozornost Manchesteru United během turnaje FIFA Blue Stars, který se konal začátkem tohoto roku.

 

Hráč byl následně pozván na zkoušku do tréninkového centra Manchesteru United AON Training Complex, kde potvrdil své kvality, a zástupci anglického klubu se mu rozhodli nabídnout smlouvu. Přestupová částka za talentovaného obránce by se měla údajně pohybovat kolem 700,000 liber.

 

Neočekává se, že by ihned po svém přestupu dostal šanci v prvním týmu United, spíše bude nastupovat za tým Manchesteru United U18, popřípadě U21. Janko se stal po Guillermu Varelovi a Marouane Fellainim třetí letní posilou nového manažera Davida Moyese.

 

 

Zdroj: ManUtd.com, DailyMail.co.uk, FCZ.chZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokKhedira: „Real ma odmietol predať“
Ďalší článokFellaini prišiel o 4 milióny libier
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!