Kagawa se Zahou dostanou příležitost

68

David Moyes potvrdil, že Shinji Kagawa a Wilf Zaha dostanou v nadcházejících týdnech svou příležitost.

 

Manažer Manchesteru United také vítá návrat Javiera Hernándeze, jehož zdraví mu dovolí nastoupit už nyní proti Liverpoolu.

 

Kagawa v zápase proti Chelsea zastával roli pouze nevyužitého náhradníka, zatímco Zaha se na lavičku náhradníků ani nedostal, a to přesto, že oba hráči zanechali na předsezónním turné dobrý dojem.

 

Nechtěl jsem moc věcí měnit,“ objasnil Moyes. „Chtěl jsem vsadit na stejnou skupinu hráčů, kteří se mi osvědčili. Shinji se k týmu připojil později a to je jediný důvod, proč jsem jej doposud pořádně nevyužil. Museli jsme mu dát o týden delší pauzu.“

 

Wilf si stále drží stejnou formu, jakou nám ukázal na turné, takže mám z něho radost. Doufám, že ho budu moct využít, co nejvíce to půjde. Hernández už s námi nějaký ten den trénuje a na dnešní zápas by měl být fit. Už necítí žádnou bolest a jediné, co mu chybí, je herní praxe.“

 

Zdroj: ManUtd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPreview: Liverpool – Manchester United
Ďalší článokHodnocení: Liverpool – Manchester United
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!