U21: West Bromwich – Manchester United 0:4

V dalším kole Barclays Under-21 Premier League zvítězili hráči Manchesteru United nad West Bromwichem Albion vysoko 4:0.

V základní sestavě Manchesteru United U21 se po zranění objevil záložník Nick Powell a také obránce Jonny Evans. A byl to právě bývalý hráč Crewe, který otevřel skóre utkání. V 15. minutě zahrával rohový kop Adnan Januzaj, k hlavičce se dostal již zmiňovaný Powell a míč i přes snahu obránce Wesleyho Atkinsona skončil v brance – 0:1. Hráči Manchesteru United i po vstřelené brance pokračovali v útočení, nicméně další střela Powella nebyla úspěšná, stejně tak jako hlavička kapitána Toma Thorpe po centru Jonnyho Evanse.

Těsně před koncem prvního poločasu se podařilo United vsítit druhou branku. V 43. minutě Nick Powell uvolnil Jesseho Lingarda, který ještě posunul míč na Angela Henriqueze a ten už měl lehkou pozici dopravit míč do sítě – 0:2. Ben Amos musel v prvním poločase krotit pouze nepříjemnou střelu Kemara Roofe z přímého kopu.

V 55. minutě utkání byl v pokutovém území faulován střelec druhé branky Henriquez a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten nechytatelnou střelou pod břevno proměnil Adnan Januzaj – 0:3. Další branku Manchesteru mohl přidat Powell a také obránce Tyler Blackett, ale ani jeden střelecký pokus se neujal. Až v 81. minutě se střelecky prosadil střídající Tom Lawrence, který zužitkoval dobrou kombinaci dua Varela-Henriquez – 0:4. Hráči Manchesteru United podali v utkání kvalitní výkon a po zásluze vyhráli 4:0.