25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Schmeichel varuje United před nesprávným přestupem

Peter Schmeichel varuje Manchester United před podepsáním nějakého hráče jen proto, aby svým rivalům dokázali, že na něj mají peníze.

 

Výkonný místopředseda Ed Woodward začátkem léta navrhl, že klub potřebuje přivést vysoce ceněného hráče po tom, co odešla z klubu velká jména v podobě manažera Sira Alexe Fergusona a generálního ředitele Davida Gilla.

 

United byli celé léto spojováni s přestupem Ronalda a Balea, přesto však nový boss David Moyes podal konkrétní nabídku za úplně jiné hráče, a to za Fabregase, Bainese a Fellainiho. Bývalý brankář Rudých ďáblů však tvrdí, že by Moyes měl stále stát za svými zásadami a kupovat jen takové hráče, kteří dokážou tým posílit, bez ohledu na fakt, jak jsou veřejnosti oceňováni.

 

Nikdy bych nekoupil hráče, jen abych někomu něco dokázal,“ řekl urostlý Dán. „David Moyes s Edem Woodwardem možná mají nyní potřebu ukázat, že stále mají moc a peníze, a že dokážou přivést kohokoliv. Je pravda, že v nynější situaci je důležité ukázat fanouškům, jak finančně silný je Manchester United, to však neznamená, že nově příchozí hráč by měl být podepsán bez rozmyslu. Nemusíte podepsat hráče, jen abyste ukázali, že na něj máte.“

 

Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!