01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Evans vítá těžké zápasy na úvod sezóny

Po výhře nad Swansea, čekají nyní United hned tři těžké zápasy, počínaje soubojem s Chelsea. Na toto téma se vyjádřil také Jonny Evans, který se na tyto zápasy vyloženě těší a bude si chtít nebývale ostrý start Premier League vychutnat.

 

Rudé ďábly čeká jeden z nejtěžších startů do ligové soutěže za posledních několik let, když jim los přisoudil za soupeře v prvních pěti utkáních tři největší rivaly – Chelsea, Man City a Liverpool. Poctivost losování zpochybnil i sám David Moyes, nicméně jak se zdá, samotní hráči si z toho těžkou hlavu nedělají a na tyto duely se těší.

 

Jedním z nich je i Jonny Evans, který se už nemůže dočkat toho, až se United proti těmto soupeřům postaví. Stejně jako Red Devils i výše zmíněné týmy vstoupili do Premier League vítězně. Blues porazila doma 2:0 Hull City, Scousers zdolali na Anfield Road 1:0 Stoke City a v pondělní dohrávce si Citizens snadno poradili s Newcastlem, který si z Etihad Stadium odvezl porážku 0:4.

 

„Nakonec to nemusí být zase tak špatné, zahájit sezónu rovnou těmito těžkými zápasy. Čekali jsme celé léto na to, až se to zase všechno rozjede, takže proč se zabývat tím, že nás hned na úvod čekají náročná utkání?“

 

„V každé soutěži toužíte po dobrém startu a Premier League se v tomto neliší. Vítězný začátek nám pochopitelně pomůže v rozjezdu, ale mnohem podstatnější je, na jaké pozici se budete nacházet na konci sezóny,“ uvedl stoper Manchesteru United pro poslední vydání časopisu Inside United.

 

zdroj: manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!