13/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Stav hráčů po zápase ve Švédsku

Nani a Jonny Evans utrpěli během úterního zápasu Manchesteru proti AIK Fotboll zranění. Dle vyjádření  manažera Rudých Ďáblů Davida Moyese nejde o nic vážného. Střídání obou zmíněných fotbalistů tak byla především prevence, aby nedošlo k dalším potížím.

Portugalský křídelník Nani vypadal během první půlhodiny zápasu hodně živě. Poté si však natáhl tříslo a musel střídat. Jonny Evans utrpěl úder do kotníku na začátku druhé poloviny zápasu.

 

„Jonny dostal kolenem do kotníku. Myslel, že bude schopný to rozběhat, ale pokud bychom ho nechali hrát, mohlo by to napáchat ještě víc škody. Nani cítil bolest v třísle tak jsme nechtěli nic riskovat. Mysleli jsme, že bude jistější ho stáhnout ze hry,“ potvrdil Moyes pro MUTV.

 

Dobrou zprávou je však stav kapitána Nemanji Vidiče, který odehrál před touto sezónou svůj první celý zápas stejně tak, jako Robin van Persie.

 

„To, že Nemanja odehrál celý zápas je pro nás nesmírně důležité,“ dodal Moyes. „Stejně tak jako Robin. Ten odehrál pár dalších zápasů, ale chtěli jsme si být jistí, že taktéž zvládne celých 90 minut.“

 

„Byla to pro nás dost těžká rozcvička, soupeř odehrál dobrý zápas. Škoda, že jsme neproměnili naše šance, mohli jsme vyhrát,“ zakončil boss.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!