Moyes: „Jsem si jist, že někoho přivedeme“

119

 David Moyes je přesvědčen, že se Rudým ďáblům podaří do konce přestupového okna přivést nějakou novou  tvář.

Manažer United potvrdil, že klub na začátku měsíce podal nabídku za Cesca Fabregase z Barcelony. A byť si už podepsáním tohoto hráče není tak jistý, stále zůstává velmi optimistický v případě jiné možné posily.

 

Doufejme, že se nám to povede (podepsat nové hráče). Nicméně kádr, kterým disponujeme, je velmi kvalitní už nyní. Tolik kvalitních hráčů zkrátka nemůžete opomenout,“ řekl reportérům v Hong Kongu.

 

Přesto však doufáme, že náš tým doplníme ještě před uzavřením přestupového okna. Jsem si tím jist.“

 

K Fabregasovi Moyes řekl: „Nemůžu vám s jistotou povědět, zda podáme další nabídku. Pochopitelně ale tuto situaci pečlivě zhodnotíme a poté se rozhodneme, co učiníme dále.“

 

Zdroj: ManUtd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPhil: „Být zpět na Old Trafford je splněný sen“
Ďalší článokCarrickovi je 32 let
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!