Adnan si život na turné zamiloval

42

Adnan Januzaj vyhlašuje, že si předsezónní turné zamiloval a doufá, že s prvním týmem bude trávit čas i v průběhu následující sezony.

Tento kreativní záložník již odehrál za Rudé ďábly všechny čtyři přípravné zápasy a ve všech na sebe upoutal pozornost. Osmnáctiletý Belgičan tvrdí, že klíčovou osobou v jeho progresu mu je Ryan Giggs a zároveň doufá, že dobrou formu si udrží i po zbytek turné.

 

Snažím se na manažera udělat dobrý dojem. To je důvod, proč jsem tady,“ řekl pro PA Sport. „Doufám, že jednou ze mě bude top hráč. Každopádně je mi jasné, že bez tvrdé práce se to nikdy nestane.

 

Kdo mi velmi pomohl, je Ryan Giggs. Pokaždé když něco potřebuju, jdu za ním. Opravdu mi pomáhá.“

 

Mým cílem pro letošní sezonu je zahrát si pár zápasů za první tým. Ještě jsem o těchto věcech s manažerem nemluvil, ale já osobně bych radši preferoval tuto variantu před hostováním. Každý chce totiž hrát za Manchester United.“

 

Jak byste vy zareagovali na velmi dobré výkony tohoto talentovaného mladíka? Poslali byste jej na hostování, nebo byste mu dali v prvním týmu šanci už nyní?

 

Zdroj: ManUtd.com

 

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokZaha chce viac gólov a šancu v lige
Ďalší článokPříprava: Stevenage – Manchester United U21 2:2
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!