Moyes je z Kagawy nadšený

48

David Moyes doufá, že už v úterním zápase proti týmu Jokohama F-Marinos bude moct sledovat také japonského reprezentanta Shinjiho Kagawu.

Kagawa, jež se k týmu přidal až nyní, neviděl své spoluhráče od května. Rovněž nového manažera United, Davida Moyese, poznal až nyní. Přestože se příliš neočekává, že by Shinji mohl nastoupit už v úterním zápase (byla mu udělena delší pauza po tom, co absolvoval konfederační pohár FIFA), Moyes se na práci se čtyřiadvacetiletým playmakerem těší.

 

Moc toho o něm nevím,“ řekl Moyes. „Sir Alex ale o něm mluvil jako o velmi dobrém hráči. Jeho samotného jsem pak poprvé potkal teprve až dnes, takže jsme se snažili navzájem poznat. Snažím se naučit mluvit Japonsky, zatímco on se snaží porozumět mé skotštině!“

 

Loňská sezona byla jeho první v Premier League. Je to mladý hráč a ještě se bude vyvíjet. Opravdu se na spolupráci s ním těším a doufám, že následující sezona mu vyjde.“

 

Zdroj: ManUtd.com

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokInterview: Alex Büttner – Môj rok v United
Ďalší článokĎalšia ponuka na Fabregasa
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!