25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jones: „Budu hrát kdekoliv“

Přesto, že Phil Jones bude teprve o své pozici s Davidem Moyesem hovořit, už nyní tvrdí, že bude rád za jakoukoliv pozici.

 

Anglický reprezentant si minulou sezonu zahrál hned na třech pozicích – ve středu obrany, na pravém kraji a na pozici defenzivního záložníka – a na všech postech podal vynikající výkony. Jones také tvrdí, že všichni hráči mají z přístupu nového manažera radost, zejména pak on sám, jenž nebude mít pod Davidem Moyesem problém hrát na jakékoliv pozici.

 

Ještě jsme o tom nemluvili, ale s postupem času se k tomu na turné dobereme,“ řekl pro ManUtd.com. „Je to stejné jako loni, kdy jsem také hrál ve středu obrany, na pravém kraji a coby defenzivní záložník. Chci si zkrátka užívat fotbal, a pokud to bude pro mě znamenat rozdílné pozice, nebudu s tím mít nejmenší problém. Doufám, že odehraji spoustu zápasů, ať už to bude kdekoliv.

 

Mnoho bývalých hráčů United tipuje Jonese jako budoucího kapitána Rudých ďáblů a jednoho z nejlepších hráčů vůbec, on sám se však těmito komplimenty nenechává unést. Přestože na něj směřuje chvála ze všech stran, jediné na co teď myslí, je tvrdá práce.

 

Samozřejmě je to skvělé poslouchat všechny ty pochvaly, ale ty pořád musíš jít do sebe a do zápasu dát všechno. To je můj cíl v následující sezoně.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!