RVP se vyjádřil k nové výzvě

58

Robin van Persie v rozhovoru s Paddym Crerandem  pro MUTV okomentoval své první setkání s novým manažerem United Davidem Moyesem.

Nejlepší střelec uplynulé sezony Premier League zameškal úvodní zápas tour v Bangkoku a k týmu se tak připojil až v australském Sydney. Příčinou zpoždění byly letní povinnosti s holandským národním týmem. Ztracený čas však chce Nizozemec dohnat a dosyta si chce vychutnat výzvu v podobě nově příchozího manažera.

 

Připojil jsem se k týmu s menším zpožděním,“ řekl Robin v rozhovoru s Paddym Crerandem pro MUTV. „Nyní je to poprvé, co potkávám Davida. Působí jako opravdu milý člověk a včera jsem měl pod ním svůj první trénink.“

 

Je to nové, ale někdy je zkrátka potřebné mít před sebou nové výzvy v podobě práce s novými lidmi, jež mají nové nápady. Staví vás to před velkou výzvu, ale to je přesně to, co hledám. Každý tohle vyhledává. Když jsem se k týmu připojil, všichni už tvrdě pracovali a mě čeká to samé. Každý trénink je velká výzva – především nyní, kdy všichni začínáme od nuly a kdy si musíme své místo zasloužit.“

 

Zdroj: ManUtd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokTour 2013: Tréning 18.7.
Ďalší článokMoyes potvrdil záujem o Fabregasa
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!