Phelan k Rooneyho budoucnosti na Old Trafford

48

Podle bývalého asistenta Sira Alexe Fergusona Mikea Phelana by anglický reprezentant mohl toto léto opustit Old Trafford z důvodu nalezení nové výzvy.

Útočník už je nějakou dobu spojován s přestupem k hlavním rivalům Rudých ďáblů Chelsea a Arsenalu a po vyjádření Neymara na Konfederačním poháru také s přestupem do Barcelony.

 

Momentálně je Wayne v největším klubu, v jakém může být. Jediný důvod, proč by tuto situaci někdo ohrožoval, je, že hledá novou výzvu a je si jistý, že v Manchesteru ji už nenajde. Každý hráč může vyjádřit své touhy a jít o dům dále. Každý hráč to může kdykoliv udělat,“ řekl Phelan pro BBC.

 

Nyní už bývalý manažer Sir Alex Ferguson potvrdil, že sedmadvacetiletý útočník podal v květnu žádost o odchod z klubu. V posledních zápasech sezony byl pak Rooney svým manažerem, co se týče zápasového vytížení, velmi často přehlížen.

 

Podľa správ Sky Sports si nový manažér červených diablov David Moyes na stredu naplánoval prvé osobné stretnutie s Waynom, kde budú riešiť veci ohľadom hráčovej budúcnosti na Old Trafford. Niektoré zdroje tvrdia, že vedenie United pripravuje Rooneymu novú zmluvu s navýšením platu o 25 tisíc libier týždenne. (Marky)ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokUnited sa nechcú vzdať Bainesa
Ďalší článokDeset let proti Romanovi
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!