31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Phelan k Rooneyho budoucnosti na Old Trafford

Podle bývalého asistenta Sira Alexe Fergusona Mikea Phelana by anglický reprezentant mohl toto léto opustit Old Trafford z důvodu nalezení nové výzvy.

Útočník už je nějakou dobu spojován s přestupem k hlavním rivalům Rudých ďáblů Chelsea a Arsenalu a po vyjádření Neymara na Konfederačním poháru také s přestupem do Barcelony.

 

Momentálně je Wayne v největším klubu, v jakém může být. Jediný důvod, proč by tuto situaci někdo ohrožoval, je, že hledá novou výzvu a je si jistý, že v Manchesteru ji už nenajde. Každý hráč může vyjádřit své touhy a jít o dům dále. Každý hráč to může kdykoliv udělat,“ řekl Phelan pro BBC.

 

Nyní už bývalý manažer Sir Alex Ferguson potvrdil, že sedmadvacetiletý útočník podal v květnu žádost o odchod z klubu. V posledních zápasech sezony byl pak Rooney svým manažerem, co se týče zápasového vytížení, velmi často přehlížen.

 

Podľa správ Sky Sports si nový manažér červených diablov David Moyes na stredu naplánoval prvé osobné stretnutie s Waynom, kde budú riešiť veci ohľadom hráčovej budúcnosti na Old Trafford. Niektoré zdroje tvrdia, že vedenie United pripravuje Rooneymu novú zmluvu s navýšením platu o 25 tisíc libier týždenne. (Marky)


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!