29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Thiago chce mít jistotu, že bude pravidelně hrávat

Jeden z hlavních přestupových cílů Manchesteru United – Thiago Alcantara, podle posledních zpráv požaduje ve svojí smlouvě malou výkupní cenu, která by mu umožnila opustit Old Trafford v případě, že neodehraje dostatečný počet utkání.

 

Španělský deník Sport zveřejnil, že je kapitán do 21 let frustrován nedostatečným počtem odehraných minut v uplynulé sezóně. Ačkoliv Barcelona s přehledem vyhrála titul, Thiago odehrál pouhých 1414 minut, co se ligy týče.

 

Poté, co viděl působení svého kamaráda Giovaniho dos Santose v Tottenhamu, který za 4 sezóny odehrál pouze 10 zápasů tak není ochotný prosedět další sezónu na lavičce, případně na tribuně. Pokud bude 22-ti letý hráč souhlasit s přestupem do Premier League, jak se očekává, výkupní klauzule, kterou požaduje, by mu měla umožnit případný odchod na konci sezóny, pokud se mu nepodaří získat místo v základní sestavě týmu Davida Moyese.

 

Po ztrátě svého dirigenta Paula Scholese bude tým z Manchesteru potřebovat náhradu. A právě Thiago se jeví jako hráč, kterého Moyes do svého týmu hledá. Jelikož čas není zrovna na straně anglického šampiona, Manchester dost možná přijme i tuto poněkud riskantní nabídku.

 

Thiagova výkupní klauzule se nyní pohybuje kolem 15 milionů liber. Nicméně, pokud podepíše novou smlouvu ve svém současném klubu, tato cena by se měla vyšplhat až na astronomických 90 milionů liber. Proto je nutno jednat rychle, pokud Rudí Ďáblové budou chtít tohoto mladíka získat.

 

zdroj: espn.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!