18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Jak se dostat na zápasy United v sezóně 2013/2014?

Chcete vidět Rudé ďábly naživo, přímo na Old Trafford? My vám můžeme pomoct vaše přání splnit a nejen to. Pomůžeme vám s ubytováním, dopravou nebo orientací, ať už na vaší cestě nebo přímo v Manchesteru. Níže se dozvíte, co pro to udělat.

 

Milí fanoušci Manchesteru United!

 

V tomto článku jsme pro vás připravili informace ohledně zajištění vstupenek na následující sezónu 2013/2014, která s sebou přináší i několik novinek.

 

V uplynulé sezóně 2012/2013 navštívilo za pomoci Devilpage zápasy Manchesteru United přes 500 návštěvníků. Úvodem bych proto chtěl požádat alespoň některé z nich, aby se o své zkušenosti či zážitky stručně podělili s ostatními pod tímto článkem. I v nové sezóně 2013/2014 pro vás budeme schopni zajišťovat vstupenky na všechny zápasy Manchesteru United, a to jak domácí, tak i venkovní a v případě zájmu i na zápasy jiných mužstev.

 

Každého zájemce o vstupenky nebo pomoc s letenkami, ubytováním, dopravou, prohlídkou stadionu, případně dalším programem v rámci pobytu na Britských ostrovech, bych poprosil o zaslání e-mailu na marek@devilpage.cz. V mailové zprávě uveďte především, o jaký zápas máte zájem a pro kolik osob. V každém případě je třeba uvést TELEFON. Následně budete telefonicky kontaktováni a můžete se zeptat na cokoliv, co vás bude v souvislosti s cestou do UK zajímat. V této fázi je samozřejmě vše nezávazné a rady a informace jsou zdarma.

 

Neexistuje žádná univerzální odpověď na to, kolik to celé bude stát. Základní tři položky (letenka, vstupenka, ubytování) je možné pokrýt částkou 5000,- kč (200€) a někdy i levněji, ale často nestačí ani 10 000,- kč (400€). Všechno je závislé na konkrétním zápase, který si vyberete, dostupnosti jednotlivých letišť vzhledem k vašemu bydlišti a hlavně včasnému zakoupení letenek a vstupenek. Běžná cena ubytování je 25 liber na osobu za 1 noc, ale bývá i levnější, záleží na momentální situaci.

 

Zásadní novinkou pro novou sezónu je to, že můžeme využívat určitý počet VIP vstupenek v sektorech W205 a N2406, jejichž součástí je přístup do restaurací v zázemí stadionu už tři hodiny před začátkem utkání, během poločasu a 1-2 hodiny po jeho skončení. V hledišti jsou kožená sedadla a ke vstupence je zdarma program a káva nebo čaj o poločasové přestávce. Tyto vstupenky zároveň přináší mnohem vyšší komfort ve všech směrech oproti běžným vstupenkám. Mimo jiné zde budete ušetřeni nekonečných front na toalety či občerstvení.

 

Co se týká sektoru W205, tak ten se nachází za bránou v přízemí tribuny Stretford End (West Stand), uprostřed nejsilnější podpory domácích fans. Na tuto branku United v naprosté většině zápasů hrají ve druhém poločase. Není třeba mít obavy z názvu VIP, většina návštěvníků sem chodí prostě jen na pivo před a po zápase. Myslím, že už jsem seděl na Old Trafford téměř všude, a pokud bych si měl vybrat, tak dám přednost právě těmto místům dole za bránou před jakýmikoliv jinými. Ceny zde jsou o něco vyšší než u normálních vstupenek, ale zároveň to je v podstatě jediná cesta, jak pro vás zajistit vstupenky v dostatečném množství a neporušovat přitom masivním způsobem pravidla MUFC. Na běžný víkendový zápas Premier League bude cena vstupenek v tomto sektoru začínat na 100 librách. U utkání hraných v pracovní dny nebo případně u pohárových zápasů proti slabším nebo ne tak atraktivním soupeřům, však může být cena výrazně nižší (30-70 liber) a naopak proti týmům jako Chelsea, Arsenal, Man City nebo Liverpool výrazně vyšší.

 

Sektor N2406 se nachází v přízemí podélné tribuny Sir Alex Ferguson Stand (North Stand). Jsou to jedny z nejlepších míst na Old Trafford, kousek od půlící čáry. Rozdíl oproti sektoru W205 je také ve větším prostoru kolem sedadel a výběru z více restaurací v zázemí tribuny. Celkově je VIP sektor N2406 a k němu patřící restaurace svou úrovní vhodnější spíše pro podnikatele a firmy, ale na příklad jako dárek k narozeninám pro běžného fanouška taková vstupenka také nezklame. Víkendové zápasy Premier League v tomto sektoru budou začínat na 130 librách a opět platí, že se cena může výrazně měnit dolu i nahoru podle atraktivity utkání.

 

Zorientujte se na Old Trafford  pomocí tohoto plánku.

 

I nadále budeme schopni zajistit v omezeném množství i standardní vstupenky, jejichž cena bude u běžného zápasu začínat na 60 librách a i v tomto případě pochopitelně platí pravidlo o pohyblivosti ceny vstupenky v závislosti na atraktivitě zápasu a kvalitě vstupenky. Jakékoliv dotazy budete mít, kontaktujte e-mail uvedený výše v článku a vždy prosím uvádějte své telefonní číslo pro usnadnění komunikace.