03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Kagawa pracuje na zlepšení svých výkonů

Japonský reprezentant Shinji Kagawa pracuje na zlepšení svého seběvedomí, aby se příští sezónu stal jednou z opor mistrovského celku.

Jeho první sezóna byla úspěšná, avšak sám japonský playmaker nebyl příliš produktivní. Ofenzivní záložník se chce soustředit na své výkony, a dle svých slov se chce příští sezónu stát vlivnější postavou Rudých Ďáblů. Kagawa v uplynulé sezóně střídavě nastupoval do základu a na lavičku, především z důvodu zranění.

 

24-ti letému hráči se nepodařilo prosadit tak, jak by si ve své první sezóně v Manchesteru přál, ale slibuje, že se v příští sezóně pod vedením Davida Moyese nakopne k daleko lepším výkonům.

 

„Nebyl jsem s předvedenými výkony úplně spokojen, ovšem myslím, že v druhé polovině sezóny se mé výkony o něco zlepšily, a já jsem postupně začal nabírat sebevědomí,“ prozradil Kagawa pro Sports Illustrated. „Doufám, že si udržím výkonnost až do Confederation Cupu.“

 

„V týmu, jako je Manchester, musíte hrát jako Wayne Rooney, nebo Robin van Persie, nabízet se ostatním spoluhráčům a nebát se kombinovat. Chci být hráčem, jako jsou oni dva, což znamená, že na sobě musím dále pracovat a předvést, že na to mám.“

 

Kagawa v celkem 26 zápasech vstřelil 6 gólů a na 5 přihrál.  Oproti minulé sezóně poměrně zaostává, jelikož ještě v dresu německé Borussie Dortmund vstřelil 21 branek a na 10 nahrál.

zdroj: goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!