21/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Těžký večer pro kvarteto z United

Čtyři hráči Manchesteru United zažili včera večer relativně těžké chvíle, když v rámci reprezentačních povinností byli ústředními postavami přátelských zápasů Anglie s Irskem a Ekvádoru s Německem.

 

Wayne Rooney i Michael Carrick byli členy základní sestavy v souboji Anglie proti Irsku, jež se odehrál ve Wembley. Phil Jones se pak ke svým týmovým kolegům přidal v rámci poločasového střídání, když byl na hřiště poslán na úkor Glena Johnsona.

 

Družstvo Giovanniho Trapattoniho, jehož členem byl také ex-obránce Rudých ďáblů John O´Shea, se v prvním poločase ujalo zásluhou útočníka WBA Shanea Longa vedení po tom, co dokázal centr Seamuse Colemana hlavičkou přetavit v gól. Hosté si vedení užívali pouhých deset minut, když za Anglii vstřelil v třiadvacáté minutě gól Frank Lampard.

 

Včera večer se také odehrál souboj mezi Německem a Ekvádorem, jenž se uskutečnil na neutrální půdě – na Floridě. Německý výběr potvrdil jak klubovou, tak reprezentační nadvládu našich západních sousedů ve fotbale, když i bez hráčů Borussie Dortmund, respektive Bayernu Mnichov, dokázali s přehledem porazit reprezentační výběr Ekvádoru 4:2, přičemž stavu 4:0 jsme se dočkali už ve čtyřiadvacáté minutě. Po dvou gólech si na své konto připsali Lukas Podolski a Lars Bender. Důležitou postavou utkání se stal také Antonio Valencia, jenž dokázal těsně před skončením první půle za Jihoameričany snížit. Ve čtyřiaosmdesáté minutě pak upravil na konečných 4:2 Walter Ayovi.

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!