Těžký večer pro kvarteto z United

15

Čtyři hráči Manchesteru United zažili včera večer relativně těžké chvíle, když v rámci reprezentačních povinností byli ústředními postavami přátelských zápasů Anglie s Irskem a Ekvádoru s Německem.

 

Wayne Rooney i Michael Carrick byli členy základní sestavy v souboji Anglie proti Irsku, jež se odehrál ve Wembley. Phil Jones se pak ke svým týmovým kolegům přidal v rámci poločasového střídání, když byl na hřiště poslán na úkor Glena Johnsona.

 

Družstvo Giovanniho Trapattoniho, jehož členem byl také ex-obránce Rudých ďáblů John O´Shea, se v prvním poločase ujalo zásluhou útočníka WBA Shanea Longa vedení po tom, co dokázal centr Seamuse Colemana hlavičkou přetavit v gól. Hosté si vedení užívali pouhých deset minut, když za Anglii vstřelil v třiadvacáté minutě gól Frank Lampard.

 

Včera večer se také odehrál souboj mezi Německem a Ekvádorem, jenž se uskutečnil na neutrální půdě – na Floridě. Německý výběr potvrdil jak klubovou, tak reprezentační nadvládu našich západních sousedů ve fotbale, když i bez hráčů Borussie Dortmund, respektive Bayernu Mnichov, dokázali s přehledem porazit reprezentační výběr Ekvádoru 4:2, přičemž stavu 4:0 jsme se dočkali už ve čtyřiadvacáté minutě. Po dvou gólech si na své konto připsali Lukas Podolski a Lars Bender. Důležitou postavou utkání se stal také Antonio Valencia, jenž dokázal těsně před skončením první půle za Jihoameričany snížit. Ve čtyřiaosmdesáté minutě pak upravil na konečných 4:2 Walter Ayovi.

 

Zdroj: ManUtd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokJohnsen ukľudnuje Jonesa
Ďalší článokMediálny servis Devilpage 30.5.2013
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!