27/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jones vyhlíží předsezónní přípravu

Phil Jones si je vědom důležitosti předsezónní přípravy a netrpělivě vyhlíží následující letní tour s Manchesterem United.

 

Anglický reprezentant se chystá s výběrem Roye Hodgsona na přátelské zápasy proti Irsku (středa) a Brazílii (příští neděli, 2. června) a po návratu je na sobě odhodlán během letní pauzy tvrdě pracovat.

 

Zranění na začátku sezony přibrzdila jeho rozvoj, přesto se však postupem času stal pravidelně hrajícím členem týmu Sira Alexe Fergusona. Na otázku, zda už se nyní zaobírá červencovým tour United po Thajsku, Japonsku, Austrálii a Hong Kongu, odpověděl: „Absolutně. Je to pro mě velmi důležité. Myslím, že jsem s Untied zažil jen jednu předsezónní přípravu a to hned po mém příchodu, takže je pro mě opravdu velmi důležité se tohoto tour zúčastnit. Musím se dostat do formy, zesílit a psychicky se připravit na další sezonu.“

 

Vzhledem k faktu, že je stoper Albionu stále způsobilý soutěžit v kategorii do jednadvaceti let, se hodně spekulovalo o jeho možné účasti na evropském šampionátu pro tuto věkovou kategorii. Odchovanec Blackburnu je ale už nyní pevnou součástí výběru mužů, a tak se může pouze ohlédnout za svým vystoupením z roku 2011. Přestože Jones udělal společně s kolegou ze středu obrany Smallingem velmi dobrý dojem, nezabránili blamáži, když si výběr Stuarta Pearce nechal od České republiky vstřelit dva pozdní góly, čímž jim také ukradla druhé, postupové místo. Jediné dva góly týmu tenkrát vstřelil Danny Welbeck, včetně toho vyrovnávacího proti pozdějším mistrům Evropy, Španělsku.

 

 

Byla to dobrá zkušenost a užíval jsem si každou vteřinu,“ vzpomíná Jones. „Byl to skvělý turnaj, bohužel pro nás jsme si v něm nevedli příliš dobře. Pořád jsou ale v tomto výběru skvělí hráči a my můžeme doufat, že to dotáhnou až do konce.“

 

Jedním z členů tohoto výběru je také nové křídlo United Wilfired Zaha. Turnaj v Izraeli začne 5. června a kromě zápasu s hostující zemí odehraje výběr Stuarta Pearce souboj také s týmy z Norska a Itálie.

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!