De Gea doufá, že Rooney zůstane v United

15

Brankářská jednička Red Devils řekla v rozhlasové show sportovního rádia El Larguero, že doufá v setrvání Rooneyho na Old Trafford.

Ani David de Gea však neví, jak se věci kolem tohoto anglického útočníka vyvinou. Situaci bedlivě sleduje celý svět, a jak se zdá, vše je zřejmě 50:50. Každý čeká na jakoukoliv informaci, která by odchod Wayna Rooneyho z Manchesteru United vyvrátila či naopak přiblížila.

 

„Z mého pohledu vypadá spokojený a šťastný. Nevíme, jestli odejde, ale doufáme, že tu zůstane. Pro nás je velice důležitým hráčem.“

 

Španělský gólman zároveň přiznal, že si není jistý tím, co může očekávat od svého nového manažera, kterým 1. června/júna oficiálně stane David Moyes, ale domnívá se, je docela dobře možné, že od následující sezóny na Old Trafford pár věcí změní.

 

„Opravdu nevím. V Evertonu, kde působil několik let, odvedl kus výborné práce. Věřím, že více či méně naváže tam, kde skončil Sir Alex Ferguson a bude pokračovat v jeho stopách na stejné úrovni.“

 

De Gea pak také čelil otázce, která se týkala spekulací o jeho odchodu z Manchesteru United. Ex-gólman Athlética Madrid byl totiž médii spojován s návratem zpět do své rodné země a přestupem do Realu Madrid. Poté, co tyto klamné zvěsti utichly, má nyní v očích bulváru pro změnu nakročeno do Barcelony, kde podle všeho po sezóně skončí Victor Valdés. David však tyto informace rázně vyvrátil.

 

„To by bylo doopravdy hodně těžké. V United jsem na míru spokojený a šťastný. Věci se vyvíjejí vážně velmi dobře a každým dnem je vše lepší a lepší. Jsem velmi šťastný,“ uvedl de Gea ve čtvrtečním vysílání rádia El Larguero.

 

zdroj: strettychants.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokFellaini: „Moyes vie byť prísny“
Ďalší článokDavid Gill očekává setrvání Rooneyho na Old Trafford
Kuba (Marenka MU)
Pracuji jako dělník ve výrobě a bydlím v Žamberku. K United mě přivedla FIFA 2001, a také David Beckham. Po jeho odchodu, jsem zažil rozčarování a o to více se možná paradoxně začal zajímat o United. Začalo to výchovou Class 92‘, Cantona, Treble 1999, Solskjaer, Giggs, Scholes, Neville, již zmíněný Becks, Keane, poté příchody Rooneyho a Ronalda a nová generace v čele s Vidičem, Ferdinandem, Evrou, Ji-Sungem, van der Sarem, Berbatovem, De Geou, Carrickem, ti všichni se stali společně s dalšími legendami symboly Manchesteru United. To vše patří ke zlaté historii posledního čtvrtstoletí. Když půjdeme ještě dál rok 1968, Law Best, Charlton, Mnichov 1958. Potemnělá, přesto však pestrá a v celku především mnoha úspěchy ověnčená je historie United. A pak je tu ona magická energie, jenž kterou ještě umocnil Sira Alex Ferguson. Muž, ke kterému s úctou vzhlížím nejen jako k manažerovi našeho klubu, ale i jako ke člověku. Geniální manažer zapálený pro fotbal, kterému odevzdával vše. Charakter, autorita a persona, jenž dostala Manchester United na absolutní vrchol všech klubů světa. Lídři, týmový duch, Fergie time, rivalita s Liverpoolem, Man City, zápasy s Arsenalem, Chelsea, u které můžu rovnou navázat i na památné finále v Moskvě 2008. Tenhle klub jsem si postupně zamiloval natolik, že jsem se začal věnovat i redaktořině, což bylo někdy v roce 2007. Pohlcen vášní k tomu slavnému velkoklubu jsem si uvědomil, že nic jiného už hledat nechci. A Old Trafford? Magické místo. Divadlo snů prostě musíte zažít na vlastní kůži. Kdo jste ještě nebyli, neváhejte a jeďte se určitě podívat!


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!