18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

De Gea doufá, že Rooney zůstane v United

Brankářská jednička Red Devils řekla v rozhlasové show sportovního rádia El Larguero, že doufá v setrvání Rooneyho na Old Trafford.

Ani David de Gea však neví, jak se věci kolem tohoto anglického útočníka vyvinou. Situaci bedlivě sleduje celý svět, a jak se zdá, vše je zřejmě 50:50. Každý čeká na jakoukoliv informaci, která by odchod Wayna Rooneyho z Manchesteru United vyvrátila či naopak přiblížila.

 

„Z mého pohledu vypadá spokojený a šťastný. Nevíme, jestli odejde, ale doufáme, že tu zůstane. Pro nás je velice důležitým hráčem.“

 

Španělský gólman zároveň přiznal, že si není jistý tím, co může očekávat od svého nového manažera, kterým 1. června/júna oficiálně stane David Moyes, ale domnívá se, je docela dobře možné, že od následující sezóny na Old Trafford pár věcí změní.

 

„Opravdu nevím. V Evertonu, kde působil několik let, odvedl kus výborné práce. Věřím, že více či méně naváže tam, kde skončil Sir Alex Ferguson a bude pokračovat v jeho stopách na stejné úrovni.“

 

De Gea pak také čelil otázce, která se týkala spekulací o jeho odchodu z Manchesteru United. Ex-gólman Athlética Madrid byl totiž médii spojován s návratem zpět do své rodné země a přestupem do Realu Madrid. Poté, co tyto klamné zvěsti utichly, má nyní v očích bulváru pro změnu nakročeno do Barcelony, kde podle všeho po sezóně skončí Victor Valdés. David však tyto informace rázně vyvrátil.

 

„To by bylo doopravdy hodně těžké. V United jsem na míru spokojený a šťastný. Věci se vyvíjejí vážně velmi dobře a každým dnem je vše lepší a lepší. Jsem velmi šťastný,“ uvedl de Gea ve čtvrtečním vysílání rádia El Larguero.

 

zdroj: strettychants.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!