24/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

David Gill očekává setrvání Rooneyho na Old Trafford

Bývalý šéf exekutivy Devils David Gill věří tomu, že Wayne Rooney bude členem týmu i pro příští ročník 2013/2014.

Poté, co Sir Alex Ferguson oznámil svůj odchod do důchodu, začal být hlavním středem pozornosti útočník Red Devils, který požádal vedení klubu o odchod. V médiích se silně spekuluje o tom, že Rooney z Old Trafford odejde a nejspíš zamíří do zahraničí. Celé věci nasvědčuje mnoho okolností a mimo jiné i to, že se Rooney s novým manažerem Davidem Moyesem nemá zrovna v lásce.

 

Rooney už podobnou situaci zažil v říjnu/október 2010, kdy projevil touhu odejít a zapochyboval o síle týmu a kvalitě svých spoluhráčů. Jeho žádost však byla před lety zamítnuta a Wayne nakonec otočil od 180° a uzavřel s United nový, dlouhodobý a velmi lukrativní kontrakt. Jak se zdá, tak 27letému forvardovi začíná opět cosi vadit a podle všeho bojuje také s nedostatkem motivace. Současná smlouva jej váže na Old Trafford do června/jún 2015.

 

A tak máme na pořadu dne velmi zajímavý příběh, jehož jednotlivé epizody nám budou v letních měsících pravidelně servírovány. Máme se tak na co těšit.

 

Ale třeba je taky všechno úplně jinak, protože do nitra klubu nikdo nevidí a já, co by velký odpůrce spekulací a bulváru, bych nerad věřil, a rozčilovat se nad něčím, co není pravda. Kdo ví, jak to všechno vlastně je?

 

Své k tomu řekl bývalý šéf exekutivy Manchesteru United David Gill, který se po odchodu z Old Trafford stal členem evropské fotbalové organizace UEFA. Podle něho by měli v United udělat vše pro to, aby se s anglickým reprezentantem domluvili na prodloužení jeho působení v červeném dresu i v příštích letech.

 

Gill se zúčastnil kongresu UEFA, který se konal v Londýně a pro Sky Sports News uvedl:

 

„Jak řekl Alex na své poslední tiskové konferenci, všechno je nyní na Davidu Moyesovi a jeho novém týmu, ale já pevně věřím, že Rooney tady bude i v příští sezóně.“

 

„Myslím si, že je to vynikající fotbalista ve skvělém klubu a tento klub nechce přicházet o své největší hvězdy. Jsem si jistý, že by se mělo udělat opravdu všechno pro to, aby si Wayne, jeho poradci a vedení sedli k jednomu stolu a všechno projednali a zajistili jeho setrvání v United. Nejsem sice sázkař, ale jsem přesvědčen o tom, že až budu v příští sezóně sedět na Old Trafford, uvidím Wayna Rooneyho běhat po hřišti,“ prohlásil David Gill.

zdroj: sportinglife.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!