25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Andy Cole k situaci kolem Rooneyho

Bývalý reprezentant Anglie a útočník Rudých ďáblů Andy Cole se vyjádřil k situaci okolo současné hvězdy Albionu a United Wayna Rooneyho.

 

Stále je to mladý fotbalista, který má nejlepší roky před sebou,“ nechal se slyšet Andy Cole. „Ani omylem ještě nedosáhl svého vrcholu. Nicméně jediné dvě osoby, které by Vám na tuto situaci mohly dát přesnou odpověď, jsou Sir Alex Ferguson a Wayne Rooney. Ať už se stane cokoliv, stále si myslím, že je Wayne velmi platným hráčem pro United, jelikož je to top fotbalista. Je důležité, aby klub jako Manchester United své největší hvězdy držel v týmu. Doufejme, že zůstane.“

 

Líbí se mi, jak hraje. Vždy do zápasu vstupuje s velkým nasazením a energií. Svou hrou mi připomíná malého kluka, který se snaží získat všechny míče. Tímto aspektem hry stále disponuje. Ano, letos měl slabší sezonu. Minulou sezonu dokázal skórovat čtyřiatřicetkrát, a proto, že se mu stejný počin nepovedl letos, neznamená, že už je za zenitem. Pokud následující sezonu vstřelí 25 – 30 branek, bude to znamenat, že je opět na vrcholu? Tohle je zkrátka fotbal, někdy vstřelíte 25 gólů, jindy 15. Stalo se to nám všem. Všichni chceme, aby zůstal, nicméně konečné rozhodnutí je jen na něm.“ – Andy Cole.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!