Carrick: „Je čas jít dál“

21

Michael Carrick tvrdí, že všichni hráči, kteří hráli pod taktovkou Sira Alexe Fergusona, mu už budou navěky vděční za to, co pro ně udělal. Zároveň ale dodává, že pro současný kádr Rudých ďáblů je důležité vzhlížet k novým výzvám, byť už pod jiným manažerem.

Sir Alex po 1500 zápasech nadobro odešel z anglického fotbalu. Posledním jeho soubojem byl ten nedělní na The Hawthorns proti WBA, jež skončil remízou v poměru 5:5. Carrick tvrdí, že po zápase panovala v šatně zvláštní atmosféra, způsobena pochopitelně Fergieho odchodem. Zároveň ale dodává, že momentálně je důležité zaměřit se na budoucnost.

 

Za všechno, co pro nás udělal, mu musíme poděkovat,“ řekl záložník pro Sky Sports. „V šatně, vzhledem k situaci, panovala zajímavá atmosféra. Začíná to na nás dopadat. Máme ale několik týdnů na strávení všech těch změn. Je čas jít dál. Máme za sebou několik perných týdnů a stojí před námi nová výzva, na kterou se všichni těšíme.“

 

Zdroj: ManUtd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokChicharitov dlh Sirovi Alexovi
Ďalší článokZačne David Moyes pracovať v United skôr?
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!