Fotoreview: West Bromwich Albion – Manchester United

5

V tomto příspěvku najdete fotografie z utkání, mezi West Bromwichem a Red Devils, kteří ve v posledním 38. kole Premier League utkali na Hawthorns. Tento match byl 1500. pro Sira Alexe Fergusona na lavičce United a jeho posledním v manažerské kariéře, stejně jako pro Paula Scholese v aktivní hráčské kariéře. Nicméně vítězné loučení se nekonalo, protože duel skončil divokou remízou 5:5.

 

[audio:https://www.devilpage.cz/wp-content/uploads/2012/01/Red-Is-The-Man-Sir-Alex-Ferguson-by-The-World-Red-Army-Ft-Fabrian-Goroncy.mp3|titles=Red Is The Man (Sir Alex Ferguson) by The World Red Army Ft Fabrian Goroncy]

 

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHodnocení: West Bromwich Albion – Manchester United
Ďalší článokVan Persie chce viac trofejí
Kuba (Marenka MU)
Pracuji jako dělník ve výrobě a bydlím v Žamberku. K United mě přivedla FIFA 2001, a také David Beckham. Po jeho odchodu, jsem zažil rozčarování a o to více se možná paradoxně začal zajímat o United. Začalo to výchovou Class 92‘, Cantona, Treble 1999, Solskjaer, Giggs, Scholes, Neville, již zmíněný Becks, Keane, poté příchody Rooneyho a Ronalda a nová generace v čele s Vidičem, Ferdinandem, Evrou, Ji-Sungem, van der Sarem, Berbatovem, De Geou, Carrickem, ti všichni se stali společně s dalšími legendami symboly Manchesteru United. To vše patří ke zlaté historii posledního čtvrtstoletí. Když půjdeme ještě dál rok 1968, Law Best, Charlton, Mnichov 1958. Potemnělá, přesto však pestrá a v celku především mnoha úspěchy ověnčená je historie United. A pak je tu ona magická energie, jenž kterou ještě umocnil Sira Alex Ferguson. Muž, ke kterému s úctou vzhlížím nejen jako k manažerovi našeho klubu, ale i jako ke člověku. Geniální manažer zapálený pro fotbal, kterému odevzdával vše. Charakter, autorita a persona, jenž dostala Manchester United na absolutní vrchol všech klubů světa. Lídři, týmový duch, Fergie time, rivalita s Liverpoolem, Man City, zápasy s Arsenalem, Chelsea, u které můžu rovnou navázat i na památné finále v Moskvě 2008. Tenhle klub jsem si postupně zamiloval natolik, že jsem se začal věnovat i redaktořině, což bylo někdy v roce 2007. Pohlcen vášní k tomu slavnému velkoklubu jsem si uvědomil, že nic jiného už hledat nechci. A Old Trafford? Magické místo. Divadlo snů prostě musíte zažít na vlastní kůži. Kdo jste ještě nebyli, neváhejte a jeďte se určitě podívat!


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!