Sir Alex vyhlíží svou poslední výhru

45

Sir Alex Ferguson chce, coby manažer Manchesteru United, vyhrát i svůj poslední zápas – nicméně dodává, že je v souboji s WBA připraven udělat několik změn.

 

Nedělní střetnutí na The Hawthorns bude jeho tisíci-pětistý zápas za Rudé ďábly a zároveň jeho poslední, a proto by byl velmi rád, kdyby napodobil bodový zisk z jeho finálního zápasu na Old Trafford se Swansea.

 

I přes touhu tento zápas zvítězit, Sir Alex tvrdí, že na hřiště pošle omlazený tým. Změny přijdou především v obraně, kde plánuje postavit stoperskou dvojici Jonny Evans – Phil Jones.

 

1500 zápasů – to je neuvěřitelné,“ nechal se boss slyšet na dnešní tiskové konferenci v Carringtonu. „WBA si vedou velmi dobře a každý tým chce svůj poslední domácí zápas vyhrát. Já jej chci ale vyhrát ještě více. Se zraněními nemáme žádné problémy, přesto udělám pár změn – na hřiště pošlu mladší hráče.“

 

V bráně bude Anders Lindegaard. Jediný, kdo není k dispozici, je Rafael, takže udělám změny i na postu pravého obránce. Na stoperech se objeví Jonny Evans a Phil Jones – naše budoucnost. Ria a Nemanju pro tento zápas nechám na lavičce náhradníků. Moc se na toto střetnutí těším, bude to něco skvělého!“

 

Zdroj: ManUtd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokBeckham ukončil aktívnu hráčsku kariéru
Ďalší článokPaul Scholes – Legenda odchádza
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!