28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Sir Alex vyhlíží svou poslední výhru

Sir Alex Ferguson chce, coby manažer Manchesteru United, vyhrát i svůj poslední zápas – nicméně dodává, že je v souboji s WBA připraven udělat několik změn.

 

Nedělní střetnutí na The Hawthorns bude jeho tisíci-pětistý zápas za Rudé ďábly a zároveň jeho poslední, a proto by byl velmi rád, kdyby napodobil bodový zisk z jeho finálního zápasu na Old Trafford se Swansea.

 

I přes touhu tento zápas zvítězit, Sir Alex tvrdí, že na hřiště pošle omlazený tým. Změny přijdou především v obraně, kde plánuje postavit stoperskou dvojici Jonny Evans – Phil Jones.

 

1500 zápasů – to je neuvěřitelné,“ nechal se boss slyšet na dnešní tiskové konferenci v Carringtonu. „WBA si vedou velmi dobře a každý tým chce svůj poslední domácí zápas vyhrát. Já jej chci ale vyhrát ještě více. Se zraněními nemáme žádné problémy, přesto udělám pár změn – na hřiště pošlu mladší hráče.“

 

V bráně bude Anders Lindegaard. Jediný, kdo není k dispozici, je Rafael, takže udělám změny i na postu pravého obránce. Na stoperech se objeví Jonny Evans a Phil Jones – naše budoucnost. Ria a Nemanju pro tento zápas nechám na lavičce náhradníků. Moc se na toto střetnutí těším, bude to něco skvělého!“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!