Chicha: „Hrát pod bossem bylo požehnání“

2

Javier Hernández vzdal hold dlouholetému manažerovi Manchesteru United Siru Alexu Fergusonovi.

Jednasedmdesátiletý boss Rudých ďáblů oznámil, že po této sezoně na lavičce Manchesteru United po dlouhých šestadvaceti letech skončí. Útočník Javier Hernández, jež se k týmu připojil v létě roku 2010, řekl, že je nesmírně hrdý na to, že mohl pracovat pod jedním z nejlepších manažerů, jakého fotbalová historie kdy zažila.

 

Až s fotbalem jednou skončím, budu moct říkat, že jsem byl jedním z Fergusonových svěřenců. Pro mě to ale znamená ještě mnohem více. Vidím to jako velký úspěch a požehnání. Budu na sebe hrdý, když budu vykládat, jak jsem hrál pod jedním z nejlepších manažerů historie.“

 

Velmi mi na něm imponuje, že nikdy neztratil chuť soutěžit a touhu porážet ostatní. Navzdory všemu co vyhrál, byl stále hladový. Je to vítěz,“ vyjádřil se Chicharito na adresu Fergusona.

 

Před Sirem Alexem, jakožto manažerem Rudých ďáblů, stojí poslední dva zápasy: nedělní souboj proti Swansea, jež bude posledním na domácí půdě a finální zápas s WBA v neděli 19. května.

 

Zdroj: ManUtd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokOsobnosti o odchode Bossa
Ďalší článokRene Meulensteen k odchodu manažéra
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!