01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

11 věcí, které by měl nový manažer United v klubu udělat…

David Moyes převezme Manchesteru United jako manažer od roku 2013/14  poté, co představenstvo Rudých Ďáblů jednomyslně schválilo doporučení Sira Alexe Fergusona.

 

 

 

Moyes bude mít United pod taktovkou od 01.07.2013 po dobu 6-ti let.

 

Ale přesun do Manchesteru United je obrovský krok pro člověka, který má na starost Everton od března 2002.
Moyes ale může podniknout některé kroky, které by zajistily, aby byl přechod do tohoto klubu co nejplynulejší …

 

1. Přivést záložníka: Fergie byl rozhodnutý, že ke zlosti fanoušků United nepřivede do klubu žádného středního záložník, takže angažování například Marouane Fellainiho by bylo pro Moyese snadné vítězství.

 

2. Seřídit hodinky na „Fergieho čas“: Všichni víme, že tabule na Old Trafford se nachází v jiné rovině časoprostorového kontinua. Moyes by se tak měl připravit na to, že vteřiny se zpomalí, když bude potřeba pozdní gól.

 

3. Utratit nějaké peníze: Moyes vždy pracoval s omezeným finančním rozpočtem, takže teď je možná čas pustit nějakou tu libru. Jen se realizuj Davide. 🙂

 

4. Udělat něco s Bebem: Něco … cokoli. Třeba se ho zbavit.

 

5. Rozšířit svou kolekci vín: Sir Alex je známý tím, že je milovník a znalec dobrých vín. Moyes by v této tradici mohl pokračovat, aby se neodcizil svým žíznivým trenérským vrstevníkům.

 

6. Spřátelit se s Howardem Webbem: Měl by pokračovat v tomto zvláštním vztahu, ne?

 

7. Zapojit si fén: Fergie byl v šatně známý jeho proslulým „fénem“. Dokázal tak hráče nakopnout do druhého poločasu. Moyes by si měl tedy podobnou věcičku do šaten pořídit také.

 

8. Spřátelit se s Rudým Fredem (Fred the Red pozn. red.): Je to jeden z mocných manipulátorů na Old Trafford. Pravděpodobně vlivnější než rodina Glazerů. Davidovi tak může pomoct získat fanoušky na svou stranu.

 

9. Začít se zákazem novinářům: Fergie nebyl vždy k novinářům přívětivý. Má osobitý styl, v němž by měl jeho následovník pokračovat.

 

10. Vyřešit situaci okolo Rooneyho: Vztah mezi budoucím manažerem United a Rooneym byl v minulosti napjatý, ale nyní Rooney navíc podle některých zpráv přemýšlí o odchodu z klubu. Proto je potřeba nastalou situaci vyřešit. Buď útočníka prodat nebo zařídit, aby sekal dobrotu, protože současný stav nikomu nepomůže.

 

11. Přivést Ronalda: Je více způsobů, jak by si mohl Moyes naklonit fanoušky na svou stranu, ale tento krok by byla takřka jistota. Přivést zpět Ronalda a zbytek by šel jak po másle…

 

Co jiného by mělo být na tomto seznamu? Dejte nám vědět v komentářích…

 

Zdroj: uk.eurosport.yahoo.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!