Fergie lituje, že kdysi nepodepsal Balea

45

Sir Alex Ferguson přiznal, že lituje svého zaváhání při vábení Garetha Balea v době, kdy ještě hrával jako mladík za Southampton.

Ferguson se v lednu roku 2007 pokoušel podepsat rychlonohého Velšana, bohužel jej tehdy předběhl londýnský Tottenham. Bale se postupem času vypracoval v jednoho z nejlepších hráčů na světě, což také potvrdil vítězstvím v anketě o nejlepšího hráče Premier League.

 

Fergie přiznal, že byl přístupem Southamptonu znepokojen, jelikož zájem o mladého Velšana vyjádřili jako první, přesto se však Bale stěhoval na White Hart Lane.

 

Přístup Southamptonu mě velmi znepokojil. Ozvali jsme se jako první, ale oni se k nám otočili zády,“ řekl Ferguson pro The Telegraph. „Nebyl to Gareth, kdo nás odmítl, byl to Southampton, přesto jej však pár týdnů na to prodali Tottenhamu.“

 

Když jsme o něj jevili zájem, hrával jako levý obránce, až Harry (Redknapp) z něj udělal křídlo. Trochu mi připomíná našeho Lee Sharpea. Ten byl také 185 centimetrů vysoký, vyhublý kluk, ale najednou, z ničeho nic, se z něj postavou stal boxer. Bale také v posledních dvou letech fyzicky dospěl.“

 

Zdroj: skysports.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokBoss neplánuje žiadne odchody z kabíny červených diablov
Ďalší článokBoss: „Možno nadišiel čas na veľký prestup!“
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!