Jones: „Absence proti Realu je pro mě lekcí“

28

Phil Jones, jež se nemohl zúčastnit odvety proti Realu Madrid a pomoct tak k ubránění Cristiana Ronalda, se nyní k celé věci vyjádřil.

Po tom, co se dokázal vypořádat s Garethem Balem, či Fellainim, se zraky fanoušků upíraly právě k němu. Bohužel se však v pohárovém zápase s Readingem zranil a stadion musel opustit s berlemi, což ho také vyřadilo z odvety proti Realu. Nyní si však Jones z celé věci bere jen to dobré a snaží se už takovýchto chyb vyvarovat.

 

Byl to hloupý zákrok,“ okomentoval situaci Jones. „Asi bych měl na sebe brát větší ohledy. Každopádně si z celé věci beru ponaučení a snad už to ani neudělám. Nicméně, takhle já hraji (se zápalem). Rád chodím do skluzu. Rád bráním a zranění zkrátka patří k fotbalu. Možná jsem měl jen smůlu, stejně jako na začátku sezony. Každopádně před zápasem s Realem jsem na tom byl opravdu zle. Dělal jsem vše pro to, abych se vrátil. Chodil jsem po ošetřeních, po masážích, do tělocvičny, bazénu… bohužel byl ten zápas pro mě moc brzy.“

 

Zdroj: therepublikofmancunia.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSir Alex už sleduje možné letní posily
Ďalší článokAsprilla: „Falcaovi radím, aby prestúpil do Manchesteru United“
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!