29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Sir Alex už sleduje možné letní posily

Sir Alex Ferguson oznámil, že sledování možných letních posil už začalo.

 

V exkluzivním rozhovoru pro oficiální klubový magazín Inside United manažer Rudých Ďáblů mluvil o tom, že jeho tým má na to, aby dosahoval velkých úspěchů v průběhu dalších pěti let.

 

Ostatní kluby po skončení sezóny pravděpodobně budou utrácet nemalé množství peněz, aby si příští sezónu zajistili boj o titul. Boss přiznává, že také Manchester United nezůstane pozadu, stejně jako minulý rok, kdy přišly takové posily jako Robin van Persie nebo Shinji Kagawa.

 

Manchester City, Chelsea, Arsenal, Tottenham a Liverpool se budou ohlížet po velkých jménech a obhajoba titulu určitě nebude snadná. To ví také na Old Traffordu, ale podle Fergusona je to velká výzva, na kterou se těší.

 

„Musíte se podívat na strukturu našeho týmu. Podívejte se, kolik hráčů z prvního týmu má 23 nebo méně let,“ vysvětluje Sir Alex ve svém sloupku pro Inside United.

 

„Je to David De Gea, Rafael, Phil Jones, Chris Smalling, Alex Büttner, Nick Powell, Tom Cleverley a Danny Welbeck. Kagawa a Chicharito mají 24, Jonny Evans 25 a Wayne Rooney je v nejlepších letech ve svých 27. Starší hráči jako Ryan Giggs, Paul Scholes a Rio Ferdinand jsou blízko konci své kariéry, ale tito mladí hráči jsou základem pro dalších pět nebo šest let. Navíc další hráči jsou blízko A-týmu, jako Adnan Januzaj, náš belgický hoch, který je na tom opravdu dobře.“

 

„Doufejme, že hráči, které další rok přivedeme do klubu, budou tou kvalitou, kterou potřebujeme. V přestupovém okně jsme konkurenceschopní, nejsme Chelsea nebo Manchester City, ale jsme konkurenceschopní.“

 

„Poslední tři nebo čtyři měsíce už jsme udělali kus práce, sledujeme dva hráče, kteří by mohli udržet nebo pozvednout naší kvalitu,“ zakončil Ferguson.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!