31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Van Persie bude na Arsenal připraven

Sir Alex Ferguson tvrdí, že Robina van Persieho nevyvede jeho první návštěva Emirates Stadium z míry a na zápas bude připraven.

 

Nejlepší střelec Premier League, jež se hattrickem do sítě Aston Villy vrátil do své nejlepší formy, se může stát pohromou při snaze Arsenalu o udržení se na pozicích zajišťujících místo v Lize mistrů.

 

Nicméně, celá veřejnost věří v absenci Holanďana, jelikož se dá předpokládat, že jeho přivítání na půdě Arsenalu nebude od fanoušků Gunners zrovna nejvřelejší.

 

Abych byl upřímný, tohle mě opravdu netrápí,“ vyjádřil se Sir Alex k dotazu, zda očekává projev nepřátelství od fanoušků. „A taky si nemyslím, že by se o to měl starat Robin. V zápase na Old Trafford na něj pískali a lze očekávat, že se něco podobného bude dít i v neděli, ale tohle je zkrátka moderní generace fanoušků.“

 

Van Persie skóroval ve svém prvním zápase proti svému bývalému klubu, který Rudí ďáblové vyhráli 2:1, a rozhodně se bude chtít trefit i ve svém dalším zápase. Holanďan byl také velmi nadšen ze získání svého prvního titulu pro vítěze Premier League.

 

Myslím, že jeho radost byla dokonale vyjádřena jeho oslavou,“ dodal boss. „Neslavil kvůli gólům, přesto však jeho oslava byl mnohem intenzivnější než u ostatních.“

 

Mimochodem, boss Arsenalu Arsene Wenger potvrdil, že jeho hráči utvoří pro svěřence Sira Alexe Fergusona před zápasem „guard of honor“, jakožto projev úcty pro vítěze Premier League.

 

Jsem rád, že to Arsene zařídil,“ dodal Alex. „Před několika lety jsme to samé pro ně udělali my. Takhle by se velké kluby měly chovat.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!